مهرعلیزاده: مساله انتخاب روحانی برای اصلاح‌طلبان تقریبا حل شده است

روحانی عملکردی چهار ساله دارد که قابل انتشار است. در این شرایط این تحلیل که ریاست جمهوری روحانی چهار ساله است تحلیلی اشتباه است. روحانی هنوز فرصت دارد در عرصه‌هایی که مورد توجه مردم است فعالیت بیشتری داشته باشد.

موبنا – یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان این‌که تحلیل چهار ساله بودن ریاست جمهوری روحانی تحلیلی اشتباه است، اظهار کرد: مساله انتخاب روحانی برای اصلاح‌طلبان تقریبا حل شده است.

محسن مهرعلیزاده با اشاره به فعالیت شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان اظهار کرد: شورای سیاست‌گذاری تجربه‌ای موفق بود که با هدف ایجاد هماهنگی و هم‌افزایی میان گروه‌ها، احزاب و اشخاص اصلاح‌طلب ایجاد شد و خوشبختانه در انتخابات سال ۱۳۹۴ نیز نتایج خیلی خوبی از آن حاصل شد.

وی با بیان این‌که در ابتدای کار شورای سیاست‌گذاری به خاطر تازه‌کار بودن اشکالاتی وجود داشت که آسیب‌شناسی شد، خاطر نشان کرد: در حال حاضر این شورا دارای ساختاری کامل با کمترین اشکالات موجود است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره‌ی برخی شایعات مبنی بر وجود اختلاف در این شورا گفت: حدود دو الی سه ماه پیش مسائلی مبنی بر نقش احزاب و اشخاص و نسبت این تاثیرات وجود داشت که پس از صحبت و تبادل نظر این اختلافات برطرف شد.

مهر علیزاده با تاکید بر این‌که فلسفه وجودی تشکیل شورای عالی سیاست‌گذاری، مساله‌ی اتئلاف و رسیدن به وحدت نظر میان اصلاح‌طلبان است، اظهار کرد: قطعا در انتخابات پیش رو لیستی مانند لیست امید منتشر می‌شود با این تفاوت که ممکن است نام این لیست متفاوت با قبل باشد.

وی تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم تمام نیروهایی که در اردوگاه اصلاح‌طلبی و اعتدال حضور دارند و همچنین دوستداران مردم هستند را کنار یکدیگر جمع کنیم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب همچنین درباره‌ی احتمال انتخاب روحانی در انتخابات ریاست جمهوری آتی خاطر نشان کرد: این‌که روحانی در انتخابات سال ۹۲ رای ناپلئونی داشت صحیح است، جناح اصولگرا در آن دوران تمام تلاش خود را روی کاندیداهای مورد نظرشان گذاشتند و امید زیادی به پیروزی آنها داشتند، اما فکر نمی‌کنم که در این دوره بتوانند کاندیدای مطرحی بیاورند که توان رقابت با رییس جمهور را داشته باشد.

وی ادامه داد: روحانی عملکردی چهار ساله دارد که قابل انتشار است. در این شرایط این تحلیل که ریاست جمهوری روحانی چهار ساله است تحلیلی اشتباه است. روحانی هنوز فرصت دارد در عرصه‌هایی که مورد توجه مردم است فعالیت بیشتری داشته باشد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب درباره‌ی اهمیت انتخابات شوراها و برنامه اصلاح‌طلبان در این زمینه گفت: از آنجایی که اصلاح‌طلبان مساله‌ انتخاب روحانی را به عنوان مساله‌ای تقریبا حل شده فرض می‌کنند، قطعا انرژی بیشتری روی انتخابات شوراها خواهند گذاشت.

 منبع: ایسنا

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام