هشدار ارتش سوریه به اسرائیل درباره پیامدهای تکرار تجاوز به خاک این کشور

فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای تکرار تجاوز به خاک سوریه هشدار داد.

موبنا -فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه چهارشنبه شب دربیانیه ای اعلام کرد که نیروی هوایی رژیم صهیوینستی ظهر امروز در تجاوزی آشکار یکی از پایگاه های ارتش سوریه را هدف قرارداد که دراین حمله یک عراده توپ منهدم و یک عراده دیگر آسیب دید.

این تجاوز پس از موفقیت نیروهای مسلح با پشتیبانی گروه های دفاع مردمی در دفع یورش گسترده تروریست های جبهه النصره به شهرک حضر و اطراف آن در حومه قنیطره انجام شد.

دراین یورش که ده ها تروریست کشته و خسارت های فراوانی به آن ها وارد شد، جنگنده های رژیم صهیونیستی با هدف بالابردن روحیه درهم شکسته تروریست ها به مواضع ارتش حمله کرد.

فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه بر عزم خود در ادامه مبارزه با گروه های تروریستی داعش و جبهه النصره و دیگر گروه های تروریستی به عنوان مزدوران رژیم صهیونیستی تاکید کرد و نسبت به پیامدهای تکرار چنین تجاوزهایی هشدار داد.

جنگنده های رژیم صهیونیستی ظهر چهارشنبه همزمان با یورش تروریست های النصره به پایگاه های ارتش سوریه در اطراف شهرک حضر در حومه قنیطره، یکی از پایگاه های ارتش را در تل الشعار در شمال قنیطره هدف قراردادند، اما این حمله تلفات جانی درپی نداشت.

جنگنده های رژیم صهیونیستی روز ۲۳ شهریور ماه نیز یکی از مقرهای ارتش سوریه را در حاشیه اتوبان دمشق به قنیطره هدف قراردادند.

ارتش سوریه همان روز اعلام کرد که پدافند هوایی ارتش یه جنگنده و یک پهپاد متجاوز را در غرب شهرک سعسع سرنگون کرده اند.

رژیم صهیونیستی از تروریست های جبهه النصره در مناطق مرزی فلسطین اشغالی با سوریه پشتیبانی مستقیم می کند و تروریست های زخمی برای درمان به بیمارستان های سرزمین های اشغالی منتقل می شوند.

استان قنیطره در جنوب سوریه در مرز فلسطین اشغالی قرار دارد و فاصله شهر قنیطره مرکز آن با دمشق۷۰ کیلومتر است.

تپه های جولان بخشی از این استان است و تا پیش از بحران سوریه حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت داشت.

 منبع: ایرنا

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام