دوچرخه الکتریکی شهری Motochimp (+عکس)

Motochimp مجهز به موتور ۴۸V 350W، بدون گیربکس است که می تواند حداکثر سرعت ۳۰ کیلومتر در ساعت را فراهم کند. باتری یون لیتیم نیز اجازه طی مسافتی ۴۰ کیلومتری را می دهد.

موبنا، رکسانا دانیالی – باتوجه به پیشرفت های ایجاد شده در زمینه حمل و نقل و وسایل نقلیه مرتبط، تولید دوچرخه های الکتریکی نقطه ی عطفی بزرگ در این عرصه بوده است. دوچرخه های الکتریکی زیادی نیز طراحی و ساخته شده اند که هم اکنون می خواهیم یکی از خوش ساخت ترین آن ها را معرفی کنیم.
Motochimp دوچرخه ای الکتریکی با طراحی خیره کننده است که ۱۰۷۶ در ۶۱۴ در ۱۰۶۳ میلی متر ابعاد دارد. همان طور که در تصاویر نیز خواهید دید، این دوچرخه ظاهری جمع و جور و مدرن دارد به طوری که در مقایسه با سایر دوچرخه های الکتریکی معمولی کاملا متمایز به نظر می رسد. پوشش فولاد ضد زنگ و آلومینیوم سبب استحکام و مقاومت این وسیله شده است. جزئیات کامل و دقیق و همچنین رنگ های متنوع، می تواند انتخابی شخصی سازی شده و منطبق با سیلقه مشتری را در اختیار وی قرار دهد.
Motochimp مجهز به موتور ۴۸V 350W، بدون گیربکس است که می تواند حداکثر سرعت ۳۰ کیلومتر در ساعت را فراهم کند. باتری یون لیتیم نیز اجازه طی مسافتی ۴۰ کیلومتری را می دهد. علاوه بر این ها، باتری از قابلیت شارژ سریع برخوردار است و ظرف یک ساعت می توان دوچرخه را به طور کامل شارژ کرد. قفل دیجیتال و چراغ های مخصوص راندن در شب، از دیگر امکانات این دوچرخه الکتریکی هستند.
دوچرخه الکتریکی Motochimp نخست در ژاپن وارد بازار می شود اما هنوز اطلاع دقیقی از قیمت آن در دست نیست.

۳

۲

۱

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 18 =

دنبال کنید @ اینستاگرام