لیورپول و کلوب ؛ سردار آزمون را می خواهند(+عکس)

سان ، میرر و گاردین نقل کرده اند که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی این شانس وجود دارد که مهاجم ایرانی روستوف به لیورپول بپیوندد.

موبنا – «یورگن کلوب،سردار آزمون را برای نقل و انتقالات زمستانی تحت نظر گرفته» این شایعه ای است که طی چند ساعت گذشته در رسانه های معتبر انگلیسی منتشر شده است.

روزنامه ها و سایت های انگلیسی مدعی هستند که لیورپول برای پر کردن جای دنی اینس مصدوم آزمون را تحت نظر گرفته است.

حدودا ۵ ساعت قبل ، سان ، میرر و گاردین نقل کرده اند که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی این شانس وجود دارد که مهاجم ایرانی روستوف به لیورپول بپیوندد.

سردار آزمون در حال حاضر مورد توجه بسیاری از تیم های لیگ برتر از جمله استوک سیتی و اورتون نیز قرار گفته است و بعد از انتقال جنجال برانگیز از روبین کازان به روستوف، عملکرد تاثیرگذاری را از خود ارائه داده است.

لیورپول نیز بعد از انتصاب مایکل ادواردز به عنوان مدیر دپارتمان جذب بازیکنان، عملکرد این مهاجم ۲۱ ساله را در فصل جاری زیر نظر گرفته و قصد دارند در فصل نقل و انتقالات زمستانی، پیشنهادی مبنی بر به خدمت گرفتن او ارائه بدهند.

سردار آزمون در فصل جاری نقش موثری در صعود روستوف به مرحله گروهی لیگ قهرمانان ایفا کرده است و با گلزنی در برابر اندرلخت و آژاکس، از ارکان صعود روستوف به مرحله گروهی لقب گرفت. مهاجم تیم ملی ایران این روند را با گلزنی در برابر اتلتیکومادرید در مرحله گروهی لیگ قهرمانان نیز ادامه داده است.

سردار آزمون در فوریه ۲۰۱۵ از روبین کازان به شکل قرضی به روستوف ملحق شد و در تابستان امسال نیز علیرغم ادعای روبین کازان، با نظر دادگاه قرارداد خود با باشگاه جدید را دائمی کرد.

با توجه به مصدومیت دنی اینس و از دست دادن ادامه فصل به علت عمل جراحی و همچنین حضور سادیو مانه در مسابقات جام ملت های آفریقا، یورگن کلوپ بر تقویت خط حمله تیمش در ماه ژانویه تاکید دارد.

 منبع: عصرایران

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام