تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در فینال به برزیل رسید

ملی پوشان ایران برای اینکه بتوانند قهرمان جام قاره ای شوند باید برزیل راشکست دهند و در صورتی که دروازه بان اول ایران به این بازی نرسد می شود مطمئن بود که ایران شانسی زیادی برای قهرمانی ندارد.

موبنا -تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به فینال جام بین قاره ای رسید.

ملی پوشان ساحلی ایران در دیدار نیمه نهایی مسابقات قاره ای که در امارات برگزار می شود تاییتی را شکست دادند و به فینال رسیدند.

در این دیدار ملی پوشان ایران از ابتدای بازی نمایش بهتری داشتند اما به دلیل غیبت دروازه بان شماره یک خود موفق نشدند این نمایش را به برتری تبدیل کنند و به جز چند ثانیه آخر بازی هیچ وقت بیشتر از یک گل از حریف پیش نیافتاندند.

در اصل می توان گفت که ایران دیدار نیمه نهایی سختی را مقابل تاییتی پشت سرگذاشت.

بازی البته با گل ایران شروع شد . گلی که نوید پیروزی ایران را به همراه نمایش بهتر می داد اما بازیکنان حریف بلافاصله بازی را مساوی کردند.

این روند تا گل سوم ادامه داشت و ایران پس از زدن گل ، گلی را دریافت می کرد.

در گل چهارم تاییتی پیش افتاد و ایران به سختی آن را جبران کرد. تاییتی پس از خوردن گل چهارم و در شروع مجدد گل پنجمش را زد و ایران در شروع مجدد بازی را ۵-۵ کرد. ایران پس از خطای تیم تاییتی و روز ضربه برگشت به گل ششم رسید و وقتی گل ششم را دریافت کرد در شروع مجدد بازی را ۷-۶ کرد.

بازی ۷-۶ تا ثانیه های پایانی ادامه داشت که دروازه بان تاییتی برای پرتاب اوت بیرون آمد و اوتی که پرت کرد را بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با ضربه سروارد دروازه کرد و ایران با نتیجه۸-۶ برنده بازی شد و به فینال رسید.

در دیگر بازی نیمه نهایی برزیل در یک بازی یک طرفه موفق شد ۷-۰ برزیلی را شکست دهد که ایران به سختی در ضربات پنالتی شکست داده بود.

ملی پوشان ایران برای اینکه بتوانند قهرمان جام قاره ای شوند باید مقابل برزیل قرار بگیرند و در صورتی که دروازه بان اول ایران به این بازی نرسد می شود مطمئن بود که ایران شانسی برای پیروزی مقابل برزیل ندارد هرچند که حضور دروازه بان شماره یک ایران هم شاید نتواند در نهایت به قهرمانی ایران منجر شود.

 منبع: عصرایران 

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + ده =

دنبال کنید @ اینستاگرام