ابتدای ۲۰۱۷ منتظر نسل جدید گوشی‌های نوکیا باشید

زمانی که مایکروسافت مرکز توسعه دستگاه‌ها و خدمات نوکیا را خرید، طی قراردادی که منعقد کرد برند نوکیا را هم برای دوره زمانی ۳۰ ماهه در اختیار گرفت تا در این مدت هیچ دستگاهی با نام نوکیا تولید نشود.

موبنا، رضا خواجه‌وند – این دوره زمانی سپتامبر امسال به پایان رسید و به همین خاطر می‌توان پیش‌بینی کرد لوگوی نوکیا در آینده نزدیک روی گوشی‌های هوشمند جدیدی که مبتنی بر سیستم عامل اندروید ساخته شده‌اند به بازار جهانی برگردد.

بهار امسال مرکز تولید دستگاه‌های موبایلی مایکروسافت حق امتیاز استفاده از برند نوکیا را به شرکت فنلاندی HMD Global فروخت و این شرکت هم‌اکنون بزرگترین شرکت خصوصی تبلیغاتی بریتانیا موسوم به  Mother را در اختیار گرفته است تا بتواند به کمک آن گوشی‌های جدید خود را وارد بازار کند.

nokia-2

«پِکا رانتالا» مدیر بازاریابی شرکت HMD در این خصوص گفت: «نوکیا یک برند ماندگار است و در سراسر جهان شناخته شده و قابل اعتماد محسوب می‌شود. بر اساس مجوزهای اختصاصی برند نوکیا برای تولید گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی، امید ما این است که بتوانیم یک راه ویژه برای استفاده از این فرصت در جریان بازگشت نوکیا به بازار جهانی را پیدا کنیم».

رسانه‌های خبری گزارش دادند شرکت Mother مدیران ویژه‌ای را در سراسر جهان در اختیار گرفته است تا به کمک آنها نسل جدید گوشی‌های هوشمند نوکیا را از اوایل سال ۲۰۱۷ وارد بازار کند.

One thought on “ابتدای ۲۰۱۷ منتظر نسل جدید گوشی‌های نوکیا باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =

دنبال کنید @ اینستاگرام