لژیا ۳-۳ رئال؛ وحشت در ورشو!

رئالی ها در دقایق پایانی تلاش زیادی برای زدن گل پیروزی کردند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با تساوی ۳-۳ به پایان رسید.

موبنا – رئال مادرید در دیداری خارج از خانه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، مقابل لژیا با تساوی ۳-۳ متوقف شد.

در این دیدار ابتدا رئالی ها با دو گل از حریف پیش افتادند اما در ادامه ۳ گل خوردند و فاصله چندانی با شکست نداشتند اما با زدن یک گل در دقایق پایانی، توانستند از این دیدار یک امتیاز بگیرند.

رئال مادرید بازی را بهتر آغاز کرد و هنوز یک دقیقه از بازی سپری نشده بود که گرت بیل دروازه حریف را باز کرد. یک ارسال از سمت چپ با دخالت کریس رونالدو به بیل رسید و او هم با یک ضربه والی تماشایی، حساب کار را ۱-۰ کرد.

بعد از این گل هم برتری رئالی ها ادامه داشت اما بازیکنان میزبان با دفاع فشرده، مانع از نزدیک شدن حریف به دروازه شان می شدند. با این وجود، رئال می توانست در دقیقه ۱۷ به گل دوم برسد اما مدافعان و دروازه بان لژیا به هر ترتیب ممکن مانع از گلزنی واران و کروس شدند.

حملات رئال ادامه داشت تا اینکه سرانجام در دقیقه ۳۵، کریم بنزما گل دوم را وارد دروازه حریف کرد. روی همکاری کوواچیچ و گرت بیل، یک موقعیت خوب نصیب بنزما شد و او هم با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

حتی بعد از گل دوم هم باز این رئالی ها بودند که کنترل بازی را به طور کامل در اختیار داشتند اما این تیم میزبان بود که برخلاف جریان بازی به گل رسید. تعلل مدافعان رئال باعث شد تا تیم میزبان پشت محوطه جریمه این تیم صاحب موقعیت شود و اودجیدجا اوفو با یک ضربه تماشایی، توپ را به طاق دروازه کیلور ناواس کوبید.

در دقایق پایانی باز هم این رئالی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با برتری ۲-۱ رئال به پایان رسید.

نیمه دوم را هم رئال بهتر آغاز کرد اما خیلی زود تیم میزبان از لاک دفاعی خارج شد و برخلاف انتظار، در دقیقه ۵۸ به گل تساوی رسید. میروسلاو رادووویچ که روی پاس مولین صاحب توپ شده بود، بعد از یک پیشروی خوب، با ضربه ای عالی و البته با اشتباه ناواس، کار را به تساوی کشید.

بازیکنان رئال که دریافت دومین گل را باور نمی کردند، بار دیگر حملات شان را از سر گرفتند و چند بار تا آستانه زدن گل سوم پیش رفتند اما ضربات آنها راهی به چهارچوب پیدا نمی کرد.

در مقابل، در دقیقه ۸۳ این لژیا بود که به گل سوم رسید. روی یک ضدحمله سریع بود که پریوویچ با یک پاس خوب، مولین را صاحب موقعیت کرد و او هم با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.

اما این برتری تنها دو دقیقه پایدار بود و رئال در دقیقه ۸۵ کار را به تساوی کشید. متیو کوواچیچ که روی پاس کارواخال صاحب توپ شده بود، با یک ضربه تماشایی، کار را تمام کرد.

رئالی ها در دقایق پایانی تلاش زیادی برای زدن گل پیروزی کردند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با تساوی ۳-۳ به پایان رسید.

 منبع: ورزش سه

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 6 =

دنبال کنید @ اینستاگرام