توقف خانگی یوونتوس برابر لیون

نیمه دوم را یوونتوس بهتر آغاز کرد و می توانست خیلی زود توسط بونوچی به گل دوم برسد اما مانژوکیچ نتوانست از موقعیتی که بونوچی برایش ایجاد کرده بود، به خوبی استفاده کند.

موبنا – یوونتوس در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان، در خانه مقابل لیون با تساوی ۱-۱ متوقف شد.

در این دیدار یوونتوس ها در همان دقایق ابتدایی از حریف پیش افتادند اما در ۵ دقیقه پایانی بازی گل تساوی را دریافت کردند و به یک امتیاز از این دیدار رضایت دادند.
دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و این بازیکنان میهمان بودند که می توانستند در دقیقه ۸ توسط لاکازت به گل برسند اما بوفون با یک واکنش خوب این موقعیت را از حریف گرفت.

۵ دقیقه بعد، روی کم تجربگی دیاباکی و خطای او روی استورارو، یوونتوس صاحب یک ضربه پنالتی شد. ایگواین پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت دروازه بان، آن را تبدیل به گل کرد.

بعد از این گل برای دقایقی برتری یوونتوس ادامه داشت اما پس از آن لیونی ها چند دقیقه ای ابتکار عمل را در دست گرفتند اما باز هم این تیم میزبان بود که می توانست در دقیقه ۲۵ به گل دوم برسد؛ هرچند اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در ادامه هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را یوونتوس بهتر آغاز کرد و می توانست خیلی زود توسط بونوچی به گل دوم برسد اما مانژوکیچ نتوانست از موقعیتی که بونوچی برایش ایجاد کرده بود، به خوبی استفاده کند.

لیونی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، تلاش می کردند تا بازی را در دست بگیرند اما نمایش خوب یوونتوسی ها مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه بوفون می شد.

اما حملات تیم میهمان سرانجام در دقیقه ۸۵ نتیجه داد و کورنتین تولیسو کار را به تساوی کشید. روی ضربه آزاد غزال بود و تولیسو از بین مدافعان حریف ضربه نهایی را زد و کار را به تساوی کشید. در دقایق پایانی باز هم این لیونی ها بودند که می توانستند به گل بعدی برسند اما در نهایت بازی با همان نتیجه ۱-۱ تمام شد.

 منبع: ورزش سه

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 16 =

دنبال کنید @ اینستاگرام