یار احمدی‌نژاد از مشاور روحانی حلالیت خواست

بر پایه وجدان، اصول عدالت و ضرورت عافیت در آخرت، انتشار این توضیح و حلالیت‌خواهی از ایشان را علی‌رغم همه اختلافات و مرزبندی‌های عقیدتی و سیاسی مبتنی بر آیه هشت سوره مائده که می‌فرماید«وَلا یجرمنکم شنئان قوم علی أَلا تعدلوا اعدلوا هُوَ أقرب للتقوی» برخود لازم می‌دانم.»

موبنا – عبدالرضا داوری، از نزدیکان محمود احمدی‌نژاد، درباره گزارشی که سال گذشته در کانال اطلاع‌رسانی منتسب به خود درباره حسام‌الدین آشنا منتشر شده بود، از مشاور فرهنگی رئیس‌جمهوری طلب حلالیت کرد.

داوری در یادداشتی کوتاه در کانال اطلاع‌رسانی خود نوشت: «سال گذشته در این کانال، گزارشی درباره آقای حسام‌الدین آشنا منتشر شد. همان زمان جناب دکتر آشنا جوابیه‌ای نگاشتند و ضمن توضیح در مورد آن گزارش، در یک پیام خصوصی هم، صاحب این قلم را به وجدان و آخرت حوالت دادند.

هفته گذشته از طریق یکی از برادران مطلع، اسنادی را دیدم که براساس آن اسناد، صحت جوابیه ایشان بر من روشن شد. بر پایه وجدان، اصول عدالت و ضرورت عافیت در آخرت، انتشار این توضیح و حلالیت‌خواهی از ایشان را علی‌رغم همه اختلافات و مرزبندی‌های عقیدتی و سیاسی مبتنی بر آیه هشت سوره مائده که می‌فرماید«وَلا یجرمنکم شنئان قوم علی أَلا تعدلوا اعدلوا هُوَ أقرب للتقوی» برخود لازم می‌دانم.»

 منبع: ایلنا

Mobna-Telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام