فروش اقساطی هاچ بک لوکس فرانسوی (+عکس)

بازپرداخت های ۱۲ ماهه بدون بهره و ۲۴ ماهه به نرخ بهره ۱۸ درصد می باشد. موعد تحویل این هاچ بک دوست داشتنی، ۴۵ روز کاری است.

موبنا – آرین موتور تابان نماینده رسمی DS automobiles، خودرو لوکس DS 5 را با شرایط ویژه ای بفروش می رساند.

خودروی هاچ بک DS 5 با اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره و مدل ۲۰۱۷ عرضه می شود.

خودروی هاچ بک لوکس DS 5 در روش خرید نقدی، به صورت ۲ ودیعه ای ارائه می شود و همچنین به پرداخت های انجام شده، سود مشارکت روز شمار ۱۸ درصدی به همراه ۱ درصد تخفیف ویژه این دوره تعلق می گیرد.

جزئیات فروش اقساطی هاچ بک لوکس فرانسوی (+عکس)

در روش خرید اقساطی نیز DS5 با پیش پرداخت ۲ ودیعه ای، هر یک به مبلغ ۶۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و تسهیلات ۹۶ میلیون تومانی ارائه می شود.

بازپرداخت های ۱۲ ماهه بدون بهره و ۲۴ ماهه به نرخ بهره ۱۸ درصد می باشد. موعد تحویل این هاچ بک دوست داشتنی، ۴۵ روز کاری است.

این هاچ بک خاص برند DS، با آپشن هایی از قبیل هدآپ دیسپلی، مانیتور، دوربین عقب، گرمکن صندلی، ماساژور ، کروز کنترل، دکمه استارت، سقف پانورامای سه تکه، رادار هشدار دهنده نقطه کور و بسیاری از آپشن های دیگر با قدرت موتور ۱۶۰ اسب بخار رانندگی لذت بخشی را برای مالکان خود به ارمغان آورده است.

امکان تست رانندگی این خودرو را در محل خانه دی اس تهران فراهم است و مراجعان می توانند با مراجعه به بلوار اندرزگو، روبروی بلوار کاوه، شماره ۶۹ در این خصوص اقدام کنند.

علاقه مندان برای اطلاع از شرایط فروش خودروهای DS می توانند به وب سایت www.dsautomobiles.ir مراجعه کنند.

 منبع: عصرایران

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هشت =

دنبال کنید @ اینستاگرام