برانکو یک بازیکن دیگرش را هم از دست می‌دهد؟!

ظاهراً غایبان اردوی تیم فوتبال پرسپولیس تنها به بازیکنانی که در اختیار سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان قرار می‌گیرند، خلاصه نمی‌شود.

موبنا – با توجه به عدم حضور تیم فوتبال پرسپولیس در رقابت‌های جام حذفی، تعطیلات این تیم پس از دیدار هفته دهم مقابل صنعت نفت آبادان آغاز شده است و به همین منظور سرخ‌پوشان اردویی ۱۰ روزه را در کشور امارات ترتیب داده‌اند.

پیش از این و در سایر وقفه‌های لیگ برتر که به دلیل اردو‌ها و دیدار‌های تیم ملی فوتبال کشورمان صورت می‌گرفت، تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل داشتن بیشترین تعداد ملی‌پوش، بازیکنان زیادی از نفرات اصلی خود را در تمرینات و اردو‌های آماده‌سازی تیمش در اختیار نداشت و این موضوع بارها موجب ناراحتی و گلایه برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شده بود.

به نظر می‌رسد علاوه بر ملی‌پوشان بزرگسال پرسپولیس، سرخ‌پوشان در اردوی جدید خود ممکن است یک بازیکن دیگر را هم به دلیل حضور در اردوی تیم فوتبال جوانان در اختیار نداشته باشند.

رضا کرملاچعب، کاپیتان تیم فوتبال جوانان ایران که عضو باشگاه پرسپولیس است، به درخواست امیرحسین پیروانی، سرمربی تیم فوتبال جوانان باید به اردوی کره‌جنوبی که قرار است از ۱۸ آبان برگزار شود، ملحق شود.

شنیده می‌شود هنوز تصمیم قطعی در مورد وضعیت کرملاچعب و اینکه او باید در اردوی کدام تیم حضور داشته باشد، گرفته نشده است.

 منبع: خبرگزاری میزان

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هجده =

دنبال کنید @ اینستاگرام