مصباحی مقدم: نظر من تغییر در وزرای اقتصادی کابینه است

سخنگوی جامعه روحانیت با بیان اینکه نظر من تغییر در وزرای اقتصادی کابینه است اظهار داشت: دولت باید در ماه های باقی مانده بخش اقتصادی را ترمیم کند.

موبنا – غلامرضا مصباحی مقدم طی نشست خبری که عصر امروز در دفتر جامعه روحانیت برگزار شد با تاکید براینکه بر اینکه‌آقای روحانی باید در ماه های باقی مانده از ریاست جمهوری بخش اقتصادی ترمیم کند گفت: نظر من تغییر در وزرای اقتصادی کابینه است.

سخنگوی جامعه روحانیت با اشاره به اینکه ما از همه ظرفیت های اصولگرایی و شخصیت ها استفاده می کنیم بیان داشت: از جمله این شخصیت ها آیت الله مصباح یزدی است اما تاکنون قرار ملاقاتی با وی نگذاشته ایم.

مصباحی مقدم با اشاره به آخرین جلسه ای که روحانیت مبارز داشته گفت: در این جلسه چند تصمیم گرفته شد و چند گزارش هم دریافت کردیم.

وی اظهار داشت: گزارشی را سالکی از وضعیت انتخاب وزرای جدید ارائه داد و همچنین سعید مهدوی برادر آیت الله مهدوی کنی به عنوان عضو جدید شورای روحانیت مبارز با رای قاطع انتخاب شد و خود وی هم موافقت کرد.

مصباحی مقدم با اشاره به اینکه مرحوم آیت الله مهدوی از سطح عالی سیاسی و فکری برخوردار بود بیان داشت: سعید مهدوی هم بعد از برادرش عضو هیئت امنا رئیس دانشگاه امام صادق و امام جماعت مسجد دانشگاه است و او هم مانند برادرش دارای درک و قدرت سیاسی خوبی است.

وی ادامه داد: در جلسه اخیر قرار شد حاج آقا دین پرور که عضو شورای سیاسی است با توجه به محبوبیتی که در منطقه یک دارد به عنوان رئیس شاخه در آن منطقه باشد.

سخنگوی جامعه روحانیت در خصوص استعفای بدون استیضاح فانی اظهار داشت: تصور ما این بود که به فانی اجازه داده می شود که به سوالان نمایندگان پاسخ دهد و اینکه کنار گذاشته شد گویا با موافقت وی نبود.

وی در خصوص معرفی دانش آشتیانی به مجلس خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که در مورد وی در مجلس نهم مطرح بود نقش او در فتنه ۸۸ بود و در این مجلس هم احتمالا به خاطر همین موضوع رای نخواهد آورد.

سخنگوی جامعه روحانیت با بیان اینکه در مورد برجام به موقع موضع گرفته و صحبت کرده ایم بیان داشت: نظام با قیود و شروطی به برجام رسید و ما همان موقع هم گفتیم نمی توان از برجام انتظار زیادی داشت

مصباحی مقدم با اشاره به لحن دولت در پیش از برجام اظهار داشت: برخلاف آنچه که دولتمردان در ذهن مردم ایجاد کرده بودند که برجام همه مشکلات را حل می کند دیدیم که این چنین نشد.

وی افزود: تخریب دولت را هیچگاه مجاز نمی دانیم زیرا دولت جمهوری اسلامی همیشه مورد حمایت رهبر انقلاب بوده و باید به آنها کمک شود اگر چه انتقاد ها را لازم می دانیم و دولت هم باید انتقاد ها را پذیرا باشد.

 منبع: میزان

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام