کلینتون: برای اصلاح نظام ورشکسته مهاجرت در آمریکا به من رأی دهید

هیلاری کلینتون گفت شغل خوب و دستمزد خوب، تحصیل ارزان دانشجویان در خطر افتاده است، ما برنامه شغلی خوبی را پیشنهاد کردیم، اگر شما به این مسئله اعتقاد دارید، بیایید و رای دهید.

موبنا – نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: مناظره ها ثابت می کند که من رئیس جمهور خواهم شد.

هیلاری کلینتون در نخستین پویش انتخاباتی به همراه میشل اوباما در وینستون سیلم در کارولینای شمالی گفت: من چهار ساعت و نیم با دونالد ترامپ مناظره کردم. اگر شما هر یک از این مناظره ها را دیده باشید، ثابت می کند من رئیس جمهور خواهم شد.

هیلاری گفت: مهاجرت مشکلاتی دارد، اگر شما معتقدید ما باید نظام ورشکسته خود را در این زمینه اصلاح کنیم و به کسانی که آمریکا را دوست دارند، شهروندی بدهیم، رای دهید.

شما می دانید کیفیت ازدواج مشکلاتی دارد. اگر شما معتقدید هرکسی در آمریکا شایسته برخورد برابر است، در این انتخابات شرکت کنید و رای دهید.

کلینتون افزود: شغل خوب و دستمزد خوب در خطر است. ما برنامه شغلی خوبی را پیشنهاد کردیم. اگر شما به این مسئله اعتقاد دارید، بیایید و رای دهید.

دانشجویان باید تحصیل دانشگاهی ارزان داشته باشند که در خطر افتاده است، اگر شما معتقدید همه باید بتوانند به دانشگاه بروند و فارغ التحصیل شوند، در این انتخابات رای دهید.

 منبع: خبرگزاری صداوسیما

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هشت =

دنبال کنید @ اینستاگرام