ممنوعیت استفاده از همه مدل‌های Note 7 سامسونگ در پروازهای آمریکا

یکی از منابع آگاه که از فرآیندهای داخلی سامسونگ مطلع است به خبرگزاری بلومبرگ توضیح داد که مقامات آمریکایی بر اساس آخرین تصمیمات خود جلوی استفاده از همه گوشی‌های Note 7 این شرکت را در سفرهای هوایی می‌گیرند.

موبنا، رضا خواجه‌وند – بر اساس این گزارش خبرگزاری بلومبرگ به نقل از منابع آگاه موثق اعلام کرد استفاده از Galaxy Note 7 اعم از مدل‌ اولیه یا مدل ایمن شده در پروازهای آمریکا ممنوع خواهد شد.

تاکنون بیش از ۱٫۹ میلیون دستگاه گوشی هوشمند Galaxy Note 7 در کشور آمریکا فروخته شده است و مسافران این کشور باید بدانند به هیچ وجه اجازه حمل گوشی هوشمند مذکور را داخل هواپیما ندارند.

galaxy-note-7-airplane-2

این طور که خبرگزاری بلومبرگ می‌گوید، سازمان ایمنی مواد خطرناک و سازمان هوانوردی فدرال آمریکا قصد دارند طی چند روز آینده به صورت رسمی خبر ممنوعیت استفاده از گوشی هوشمند Galaxy Note 7 در پروازهای این کشور را منتشر کننند.

شرکت سامسونگ هم‌اکنون فرآیند تولید و فروش گوشی هوشمند Galaxy Note 7 را به طور کامل متوقف کرده است و هنوز به درستی نمی‌داند چرا مدل‌های ایمن شده این دستگاه هم آتش می‌گیرند. سامسونگ به تمام صاحبان Galaxy Note 7 اعلام کرده است که با پس دادن گوشی هوشمند مذکور می‌توانند یک دستگاه پیشرفته‌تر در اختیار بگیرند یا پولشان به آنها پس داده شود.

انتهای پیام /

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + سیزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام