حکمرانی فراماسون‌ها بر ایالات متحده

پژوهشگر مصری گفت: آمریکا در ظاهر خود را پیرو پروتستان می‌خواند اما در عمل، سازمان‌های صهیونیستی سکاندار این کشور هستند و گروه‌ها و تمام اَبَرشرکت‌های آمریکایی، تحت فرمان تشکیلات فراماسونری است .

موبنا – «خالد محی‌الدین الحلیبی» مدیر مرکز پژوهش‌ها و مطالعات «القلم» مصر در قاهره اظهار داشت: هرکس فکر می‌کند نژادپرستی فقط در پلیس آمریکا است، اشتباه می‌کند، این اعتقاد با خون مرد مهاجم اهل روم درهم آمیخته است؛ او که در قرن ۱۸ و ۱۹ استعمارگر شد و با فروپاشی جهان اسلام به بزرگترین دجال تاریخ که ادیان آسمانی از جمله دین اسلام از آن نام برده و منظور همین آمریکا است؛ مبدل شده است.

وی افزود: دین آمریکا، در ابتدا مسیحیت بود اما با افتادن قدرت به دست ماسون‌ها، آمریکائی‌ها شیطان‌پرست شدند. برخی از مقامات هم مثل آبراهام لینکلن و جان اف کندی اگر در برابر این شیطان‌پرستی ایستادند، کشته شدند و تشکیلات فراماسونری که در ظاهر مبتنی بر عقاید پروتستان‌ و در باطن، متفاوت با این مذهب است، پایه‌ریزی شد.
الحلیبی توضیح داد: فراماسونها برای هرکس که در پی رضایت خداوند است، یهودیت را مقدم می‌دانند؛ از همین رو با تحریفاتی که در تورات به‌وجود آورده، تلمود را مرجعی برای اداره کشور قرار داده و عقاید ارتش آمریکا و پلیس این کشور هم مبتنی بر تورات تلمودی است.

وی گفت: ارتش آمریکا نظریه امنیتی خود را نیز بر پایه همین اصل بنا نهاده است. آمریکا این نظریه را با رعب‌افکنی به‌کار می‌گیرد. ارتش آمریکا پس از نخستین رویارویی با عرب‌ها در لبنان به واسطه مقاومت در عملیات انتحاری «سناء محیدلی» از لبنان اخراج شدند و یهودیان در سال ۲۰۰۰ پا به فرار گذاشته و از ترس رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان در دل فلسطین سکنی گزیدند.
این کارشناس مصری ادامه داد: ارتش آمریکا در عراق نیز پس از خسارت‌های زیاد انسانی که در جنگ به بار آورد، به وحشت افتاد. به هرحال خون مسلمان و مسیحی برای «لوسیفر»، الهه ماسون‌ها ارزش بیشتری دارد و بر اساس همین اعتقاد فراماسونری، هر دو حزب حاکم در آمریکا یعنی جمهوی‌خواهان و دموکرات‌ها پایه‌گذاری شده که در حال حاضر بر تمام شرکت‌های سرمایه‌‌دار، ارتش، پلیس، صنایع نظامی و رسانه هیمنه دارد.

الحلیبی با اشاره به جنایت آمریکا که بر همگان هم مبرهن است، گفت: این جنایت در جهان اسلام ابتدا با حمایت همیشگی از هم‌تای صهیونیست خود آغاز شد و سپس با اشغال افغانستان، عراق و تجزیه سودان ادامه یافته است.
این محقق مصری با بیان اینکه ایالات متحده در قرن جدید یک دشمن برای رویارویی خود دارد و آن هم اسلام و مسلمانان است، افزود: اینکه ما تاکنون در این نبرد پیروز نبوده‌ایم به خاطر وهابیت سلفی حامی آمریکا است که مسلمانان را با درگیری بین شیعه و سنی به جان یکدیگر انداخته است.

الحلبی با بیان اینکه آمریکا از رژیم صهیونیستی به این خاطر که هم‌کیش و هم آئین هم هستند، حمایت می‌کند، گفت: آمریکا در ظاهر خود را پیرو پروتستان می‌خواند اما در عمل، این سازمان‌های صهیونیستی بوده که سکاندار هستند و باندها و تمام اَبَرشرکت‌های آمریکایی، تحت فرمان تشکیلات فراماسونری است.

وی افزود: گرچه بین ماسون‌های اروپایی و آمریکایی تفاوت‌های کمی وجود دارد؛ اما اتحادیه اروپا نیز هم‌پیمان آمریکا و رژیم صهیونیستی است. حتی اروپایی‌ها معتقدند که آن‌ها بر کشورهای عربی و حتی اتحادیه عرب و اوپک احاطه داشته و برای آنها تعیین تکلیف می‌کنند که گاز و نفت را با چه قیمتی به رژیم صهیونیستی بفروشند.
این پژوهشگر مصری در ادامه به ماسون‌‌های آمریکایی اشاره و تصریح کرد: اینها معتقدند که احتمالا طی قرن آتی، در معرض خطر جنگی پنهان و الهی در کل گیتی هستند که در نتیجه آن آمریکا در دریا ناپدید خواهد شد؛ دانشمندان ناسا نیز در دهه هشتاد قرن گذشته اذعان کردند که آمریکا تا ۱۸۰ سال آینده ناپدید خواهد شد؛ در نتیجه اکنون به‌‌دنبال تجزیه و تکه تکه کردن منطقه است.

الحلیبی با تأکید بر اینکه آمریکا به دنبال ویرانی جهان عرب است تا با تقسیم جدید، ملل خود را جایگزین کشورهای عرب و اسلامی کند؛ تصریح کرد: آمریکا نقشه تقسیم عالم عرب را پیاده می‌کند و در این راستا ۲۴ میلیون عرب ساکن سوریه، عراق و یمن را آواره کرده است.

وی افزود: جداشدن بریتانیا از اتحادیه اروپا نیز به موازات همین مقوله اتفاق افتاد چراکه آنها استاد عرب کشی هستند اما آمریکا این تجربه را ندارد و در این راه تنها به بمب‌های اتم برای نابودی ابناء بشر تکیه کرده است، از همین روست که همواره از موشک‌های ایران، کره و روسیه هراس دارد.

این کارشناس مصری در ادامه به مقاومت ملت‌های منطقه ضد رژیم صهیونیستی و استعمار جهانی اشاره و تصریح کرد: این مقاومت تنها راهی است که عرب و مسلمانان دارند. مسلمین باید خود را آماده جنگی دراز مدت نمایند که کتب آسمانی از آن خبر داده‌اند.

الحلیبی تأکید کرد: شبهه‌نظامیان تکفیری مورد حمایت دجال صهیونیستی ـ آمریکایی نیز به همین دلیل ظهور کرده‌اند، تا آنچه مطلوب الهه‌شان در خصوص تجزیه کشورهای منطقه است، محقق کنند.

وی گفت: طولی نخواهد کشید که حکومت اهل بیت پیامبر(ص) با ظهور امام غایب(عج)] آغاز می‌شود، لذا مقاومت باید تنها به کتاب خدا و ارزش‌های آن مبتنی بر اتحاد امت پیامبر(ص) اقتدا نماید.

الحلیبی تصریح کرد: نخبگان و عقلا نباید به کثرت اعتماد کنند بلکه تکیه آن‌ها باید به پیروزی الهی باشد لذا هر فردی در امت پیامبر(ص) باید بداند که خروج از قرآن و عترت پیامبر(ص) برابر با هلاکت آن‌ها خواهد بود.

وی با بیان اینکه شمشیر دجال اکنون به دست برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس است که داعیه‌دار نابودی ایران، شیعه و مقاومت هستند، گفت: آنها به واقع در یک جنگ نیابتی حضور یافته‌‌اند؛ عربستان باید این توطئه را درک کند و با ایران بر اساس نیکی و تقوا همکاری کرده و متحد شود نه اینکه همسو با توطئه جهانی نابودی امت پیامبر(ص)، شریک گناه و دشمنی صهیونیسم شود.

الحلیبی با تأکید بر اینکه مقاومت اسلامی نباید فریب کثرت افراد را بخورد، افزود: این خوش‌خیالی فسادانگیز و موجب ضرر و زیان است. امت پیامبر(ص) با فاصله گرفتن از دین و جنگ با ذریه رسول‌الله و پیروان اهل بیت(ع)، در دنیا و آخرت هیچ کرامتی نخواهد داشت.

وی متذکر شد: کسانی که دراین راه گمراه شدند و به گمراهی کشاندند، با غضب الهی به هلاکت رسیدند. اینها همانی هستند که از حدود کتاب خداوند خارج شده، دستشان آلوده ‌به ریختن خون مسلمانان و تن نهادن به توطئه ایالات متحده و اتحادیه اروپا و سایر ارگان‌های ماسونی شده و تنها هدفشان اطاعت عرب از رژیم اسرائیل و به نابودی کشاندن دین و ارزش‌های متعالی و پیروان آن است.

 منبع: فارس 

One thought on “حکمرانی فراماسون‌ها بر ایالات متحده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + نه =

دنبال کنید @ اینستاگرام