فرود اضطراری هواپیما به دلیل آتش‌سوزی تبلت سامسونگ

شرکت سامسونگ با جمع‌آوری گوشی Galaxy Note 7 و ایمن‌سازی آن قصد دارد مشکل پیش آمده را هرچه سریع‌تر برطرف کند. ولی آتش‌سوزی دوباره این دستگاه در هواپیما بار دیگر سامسونگ را به تیتر اول خبرها تبدیل کرد.

موبنا، رضا خواجه‌وند – این طور که خبرگزاری NBC News گزارش داده است خطوط هواپیمایی Delta روز گذشته پروازی را از شهر ترویت آمریکا به آمستردام هلند داشت که به علت آتش‌سوزی گوشی سامسونگ این هواپیما مجبور شد در شهر منچستر انگلستان فرود اضطراری انجام دهد.

این طور که مراکز خبری اعلام کردند،‌ هنوز به درستی مشخص نیست این آتش‌سوزی را کدام یک از محصولات سامسونگ راه انداختند. ولی گفته می‌شود یکی از تبلت‌های این شرکت باعث فرود اضطراری هواپیما شد.

samsung-plane-fire-4

در مرحله نخست دود ناشی از آتش گرفتن تبلت سامسونگ بخش مخصوص مسافران را احاطه کرد و مشکلات ناشی از این اتفاق خلبان را مجبور کرد در شهر منچستر فرود اضطراری داشته باشد. پس از دو ساعت توقف در این شهر و تعویض صندلی که به دلیل آتش‌سوزی دچار مشکل شده بود، هواپیما به سفر خود ادامه داد.

samsung-plane-fire-6

لازم به ذکر است این روزها سامسونگ به علت آتش‌سوزی باتری تمرکز فراوان بر جمع‌آوری Galaxy Note 7 دارد و با این وجود گزارش‌هایی مبنی بر آتش گرفتن دیگر محصولات این شرکت هم به گوش می‌رسد.

samsung-plane-fire-5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام