قرعه‌کشی جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه بانک ملت در روز ۱۰ مهرماه

مراسم قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملت روزشنبه ۱۰ مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.

موبنا – بنابر اعلام بانک ملت، در این مراسم که اعضای هیات نظارت بر قرعه‌کشی بانک، شامل نمایندگان بانک مرکزی، دادستانی کل کشور و مدیران ارشد بانک ملت در آن حضور دارند، برندگان خوش‌شانس سی و پنجمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک ملت مشخص می‌شوند.

جشنواره بزرگ حساب‌های قرض‌الحسنه بانک ملت که از اول فروردین ماه سال ۹۴ شروع شده بود با استقبال گسترده سپرده‌گذاران، ۳۱ خرداد ماه سال جاری به پایان رسید.

بانک ملت برای این دوره‌ جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، ۱۵۵۶ کیلومتر اسکناس ۵۰ هزار ریالی برای ۱۰۰۰ نفر به تساوی (هر جایزه معادل ۴۷۱ میلیون و ۵۱۵ هزار و ۱۵۱ ریال)، هزار کمک هزینه خرید صنایع‌دستی هر یک به ارزش ۳۰ میلیون ریال و ۵۰۰ هزار جایزه نقدی هر یک به ارزش ۷۰۰ هزار ریال، برای سپرده‌گذاران نیک‌اندیش این حساب‌ها در نظر گرفته است.

در عین حال حداقل موجودی حساب جهت شرکت در قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملت برای حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ریالی ۵۰۰ هزار ریال و حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ارزی ۱۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها است.

داشتن حداقل موجودی به مدت ۳ ماه یا ۹۰ روز متوالی در طی دوره قرعه‌کشی یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا افزایش موجودی، مفتوح بودن حساب و داشتن حداقل موجودی در روز قرعه‌کشی و وجود شماره ملی معتبر از مشتریان حقیقی و شناسه ملی معتبر از مشتریان حقوقی نزد بانک از شرایط شرکت در سی و پنجمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 14 =

دنبال کنید @ اینستاگرام