بازی پوکمون گو در کلیسا به قیمت زندانی شدن یک روس تمام شد

یک کاربر روس بازی پوکمون گو که به علت ارسال کلیپ های ویدئویی در یوتیوب مشهور است، به علت اجرای بازی پوکمون گو در کلیسا به دو ماه زندان محکوم شد و ممکن است مدت این حکم به 5 سال افزایش یابد.

موبنا – به گزارش ورج، وی بر اساس ماده 282 قانون جرائم فدرال روسیه دستگیر شده است، بر طبق این قانون دامن زدن به نفرت و دشمنی و همچنین تحقیر کرامت انسانی ممنوع است.

این فرد که Ruslan Sokolovsky نام دارد، از دادگاهی در شهر Yekaterinburg تقاضای فرجام خواهی کرده است. محاکمه مجدد وی در ماه نوامبر صورت خواهد گرفت.

این وبلاگ نویس 21 ساله ویدئویی را از خود در وبلاگش منتشر کرده که بر طبق محتوای آن در حال اجرای بازی پوکمون گو در محوطه یک کلیساست. این کلیسا محل قتل اعضای خانواده آخرین تزار روس است.

وی حکم صادر شده بر علیه خود را شگفت انگیز دانسته و افزوده مشخص نیست قدم زدن من در کلیسا با گوشی تلفن همراه به چه کسی آسیب زده است.

Vladimir Legoyda سخنگوی کلیسای ارتدوکس روسیه رویه و رفتار این وبلاگ نویس را مشابه با نشریه فکاهی فرانسوی شارلی هبدو دانسته که به اعتقادات دینداران حمله می کند، به گفته وی رفتارهای این فرد با هدف به چالش کشیدن مقامات روس صورت می‌گیرد.

 منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 16 =

دنبال کنید @ اینستاگرام