زمان به سبک نظامی

قطعا اگر جز افرادی باشید که همواره درگیر ماجراجویی هستند در انتخاب ساعت برای خود مقداری باید متفاوت عمل کنید. نظامیان، ورزشکاران رشته هایی مانند کوهنوردی یا آنهایی که اهل پرواز هستند در هنگام انتخاب ساعت فقط سراغ انواع تاکتیکی/نظامی آن می روند!

موبنا – ساعت هایی که برای فعالیت در شرایط خاص تولید می شوند. بدنه های حجیم، استفاده از ترکیبات مقاوم، شیشه های معدنی و امکاناتی مانند مقاومت در برابر نفوذ آب، ارتفاع سنج، دماسنج و … از جمله مواردی هستند که باید در ساعت های به اصطلاح نظامی سراغ آنها را گرفت.

شاید برای یک کاربر عادی هیچگاه شرایطی پیش نیاید که از زمانسنج خود زیر یک دکل فشار قوی استفاده کند اما یک کماندو قطعا به وجود ساختار آنتی مگنتیک در ساعت خود اهمیت می دهد. اما جذابیت و زیبایی به کار رفته در طراحی این ساعت ها موجب شده تا در بخش عمومی بازار هم مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کنند.

با این توضیحات برای امروز تعدادی از ساعت های پرطرفدار نظامی و تاکتیکی را معرفی خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

تایمکس T49612

1

این مدل یک قطب نمای تمام عیار و حرفه ای را با خود همراه دارد که در 16 نقطه مسیر درست را برای کاربر خود مشخص می کند. صفحه نمایش آن چندان بزرگ نیست که این مساله مقاومت آنرا در برابر ضربات وارد افزایش می دهد به عبارت دیگر تایمکس به این راحتی ها نمی شکند. بدنه و بند آن از رزین مقاوم ساخته شده و پایداری بالایی دارد. این ساعت 68 دلار قیمت گذاری شده است.

[button text=”ادامه مطلب” link=”http://gunsmonitor.com/4008/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85%DB%8C/” style=”link” size=”large” target=”_blank” display=”inline” icon=”arrow-right”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام