Nexus 6P با 128 گیگابایت حافظه را ارزان‌تر از مدل 32 گیگابایتی بخرید

آخرین و پیشرفته‌ترین مدل از سری گوشی‌های Nexus گوگل به ارزان‌ترین حد خود رسیده است و اگر قصد خرید آن را داشته باشید، هم‌اکنون بهترین زمان است.

موبنا، رضا خواجه‌وند – بسیاری از فروشگاه‌های عرضه کننده محصولات الکترونیکی این گوشی هوشمند را 80 دلار ارزان‌تر از قیمت واقعی خود عرضه می‌کنند. بنابراین شما می‌توانید یک دسگاه Nexus 6P هوواوی با حافظه داخلی 32 گیگابایت را با قیمت 420 دلار خریداری کنید.

با این تخفیف قابل ملاحظه هم‌اکنون دستگاه گوشی هوشمند Nexus 6P گوگل ساخت شرکت هوواوی با حافظه داخلی 64 گیگابایت به قیمت 470 دلار فروخته می‌شود و قیمت مدل 128 گیگابایتی آن هم 570 دلار اعلام شده است.

Nexus 6P  (1)

این قیمت‌ها حتی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و آنلاین Best Buy، B&H، Newegg و آمازون هم به همین صورت اعمال شده است و هنوز دلیل آن مشخص نیست که چرا گوگل گوشی خود را تا این حد ارزان کرده است. البته اگر مدل 128 گیگابایتی گوشی هوشمند مذکور را در یکی از فروشگاه‌های Newegg یا eBay خریداری کنید فقط 500 دلار پرداخت خواهید کرد.

فروشگاه B&H در کنار تخفیف مذکور یک لایه محافظ نمایشگر به همراه کارت هدیه 50 دلاری را هم به شما ارایه می‌دهد. فروشگاه Newegg به جز تخفیف یک کارت هدیه 50 دلاری را به همراه دسته سلفی و سیستم پاک کننده نمایشگر به مشتریان می‌دهد.

در پایان اگر همین گوشی را از گوگل بخرید،‌ فقط تخفیف 50 دلاری نسبت به قیمت اصلی را در اختیار خواهید گرفت. به عبارت دیگر حداقل قیمت این گوشی در سایت گوگل از 450 دلار آغاز می‌شود.

Tag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + سیزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام