انبار لوازم خانگی در آتش سوخت +عکس

پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه های 4، 3 و 99 به همراه خودروهای حامل دستگاه های تنفسی و بالابر را ساعت 8:07 دقیقه صبح امروز به خیابان ری، بالاتر از پل ری رهسپار کرد.

موبنا – مدیر منطقه 5 عملیات آتش نشانی تهران که به همراه نیروهای آتش نشانی در محل حادثه حضور یافته بود، گفت: یک انبار مسقف به مساحت 300 متر مربع مملو از کالا و لوازم خانگی دچار آتش سوزی شده و کاملاً شعله ور بود.

مرتضی قاسم اصفهانی اضافه کرد: آتش سوزی همچنین به قسمتی از کارگاه تولیدی تریکو و پارچه به وسعت 40 مترمربع که در طبقه دوم این انبار قرار داشت، سرایت کرد.

وی با اعلام اینکه دود و آتش بسیار زیادی از زیر سقف انبار خارج می شد، تصریح کرد: آتش نشانان پس از قطع جریان برق و گاز انبار، با بکارگیری تجهیزات انفرادی و لوله های آبرسانی از چندین سمت خود را به کانون آتش سوزی رساندند و در مدت زمان کوتاهی آتش را تحت کنترل درآوردند.

مدیر منطقه 5 عملیات با اعلام این که آتش سوزی به سرعت از سوی آتش نشانان مهار و خاموش شد، اضافه کرد: نیروهای عملیاتی با تلاش فراوان از سرایت آتش سوزی به قسمت های دیگر انبار و تولیدی پارچه جلوگیری و محل حادثه را کاملا ایمن کردند.

قاسم اصفهانی با بیان این که خوشبختانه در این حادثه به هیچ کس صدمه جانی نرسید و تنها خسارات مالی بر جای ماند، تاکید کرد: علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان منطقه 5 عملیات در دست بررسی است.

 منبع: سازمان آتش نشاني

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام