برنامه جی-پاور برای تیونینگ ب‌ام‌و M4 کانورتیبل (+عکس)

افزایش توان خروجی پیشرانه ب‌ام‌و M4 کانورتیبل به واسطه ترکیبی از برنامه ریزی مجدد واحد کنترل الکترونیکی پیشرانه (ECU) و استفاده از توربوشارژرهای بزرگتر ممکن شده است.

موبنا، محمد مهدی حیدرپور – شرکت جی-پاور به صورت رسمی از برنامه تیونینگ خود برای ب‌ام‌و M4 کانورتیبل رونمایی کرده است. بر اساس تغییرات صورت گرفته توسط جی-پاور، پیشرانه 3 لیتری توربو دوقلو S55 این خودرو اکنون توانایی تولید 600 اسب بخار نیرو را دارد که نسبت به مدل استاندارد 425 اسب بخاری افزایش قدرت 175 اسب بخاری را نشان می دهد. همچنین، گشتاور جی-پاور M4 کانورتیبل از 406 پوندفوت در حالت استاندارد به 546 پوندفوت رسیده است.
1

2
افزایش توان خروجی پیشرانه ب‌ام‌و M4 کانورتیبل به واسطه ترکیبی از برنامه ریزی مجدد واحد کنترل الکترونیکی پیشرانه (ECU) و استفاده از توربوشارژرهای بزرگتر ممکن شده است. بکارگیری توربوشارژرهای جدید به جی-پاور امکان افزایش سطح تقویت و در نتیجه افزایش نیرو را داده است.
3

4
خودرو جی-پاور M4 کانورتیبل به یک سامانه اگزوز تیتانیومی و همچنین رینگ های ریخته گری شده 21 اینچی هاریکن RR مجهز شده است. به لطف استفاده از فنرهای جدید، ارتفاع خودرو نیز به میزان 0.5 اینچ (1.27 سانتیمتر) کاهش یافته است.
5

6

7

8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام