حافظه نامحدود مجازی گوگل برای صاحبان Nexus

اپلیکیشن Google Photos برای دستگاه‌های اندرویدی یک به‌روزرسانی مهم را در اختیار گرفته است و کاربران هم‌اکنون می‌توانند از فروشگاه اینترنتی Play Store گوگل ویرایش 1.21 آن را دانلود کنند.

موبنا، رضا خواجه‌وند – یکی از نکات قابل ملاحظه این است که به‌‌روزرسانی مذکور به صورت رایگان در اختیار کاربران اندرویدی قرار می‌گیرد و آن دسته از کاربرانی که مدل‌های مختلف سری محصولات Nexus را مورد استفاده قرار می‌دهند، در این نسخه جدید می‌توانند برای ذخیره‌سازی عکس‌ها و ویدیوهای خود فضای نامحدود در اختیار بگیرند.

نسخه کنونی این اپلیکیشن تنها برای عکس‌هایی که با دوربین 16 مگاپیکسلی گرفته شده باشند و ویدیوهایی که کیفیت 1080 پیکسلی دارند امکان می‌دهد به صورت نامحدود از این فضای ذخیره‌سازی استفاده کنند. بر این اساس در نسخه کنونی این اپلیکیشن کاربران نمی‌توانند تصاویر ویدیویی 4 هزار پیکسلی را در فضای نامحدود ذخیره کنند.

Google Nexus (1)

نسخه 1.21 اپلیکیشن Google Photos هم‌اکنون برای دستگاه‌های اندرویدی عرضه شده است و به جز فضای نامحدود ذخیره‌سازی عکس‌ها، قابلیت‌های جدید دیگری را هم در اختیار کاربران می‌گذارد.

شرکت گوگل در تلاش است در آینده نزدیک نسخه جدید این اپلیکیشن کاربردی را برای دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر iOS هم عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام