۹۷ نفر در خانه‌های مجردی آلوده در استان سمنان دستگیر شدند

سرهنگ سیدمجتبی اشرفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از اجرای طرح 48 ساعته پاکسازی منازل مجردی آلوده در این استان خبر داد و اظهار داشت: از این تعداد افراد دستگیر شده 10 نفر زن بودند.

موبنا – وی با اشاره به طرح شناسایی و پاکسازی منازل مجردی آلوده گفت: عملیات شناسایی این منازل از مدت‌ها قبل آغاز شده و تعداد 53 منزل مشکوک شناسایی شدند و در این بازدید تعداد 97 نفر دستگیر شدند.

این مسئول انتظامی با اشاره به برخی اهداف پلیس برای اجرای این طرح گفت: افزایش امنیت اجتماعی، شناسایی و کنترل سارقان و کاهش جرایم به ویژه سرقت از عمده ترین اهداف پلیس در اجرای طرح پاکسازی منازل مجردی آلوده بود.

اشرفی با بیان اینکه منازل مجردی آلوده زمینه برخی انحرافات و جرائم را در جوانان فراهم می‌کند خاطرنشان کرد: در این منازل زمینه مناسب برای استعمال موادمخدر، نگهداری اموال مسروقه و سایر زمینه‌های جرم برای مجرمان فراهم است.

وی از کشف مقادیری مواد مخدر و مشروبات الکلی در این منازل نیز خبر داد و گفت: تعدادی تجهیزات دریافت از ماهواره از دیگر وسایلی بود که از این خانه‌های مجردی کشف و ضبط شد.

وی همچنین با اشاره به دستگیری ساکنان این منازل از توقیف چهار دستگاه وسیله نقلیه این متهمان در حین بازدید از خانه‌های مجردی خبر داد.

 منبع: تسنيم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + شش =

دنبال کنید @ اینستاگرام