طی سال ۹۴؛

واگذاری ۴۳ هزار و ۴۱۰ پورت اینترنت پرسرعت به متقاضیان در زنجان

مدیر عامل شرکت مخابرات استان زنجان گفت: طی سال گذشته ۴۳ هزار و ۴۱۰ پورت اینترنت پرسرعت به متقاضیان در این استان واگذار شده است.

موبنا – به گزارش خبرنگار موبنا، نیکنام جدیدی ظهر دوشنبه در مراسم اهدای جوایز به برندگان جشنواره بهار تا بهار ویژه مشترکین اینترنت پرسرعت استان بابیان اینکه سال گذشته ۵۴ هزار و ۲۸ پورت اینترنت پرسرعت منصوبه در استان وجود داشت، افزود: این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل آن، ۴۵ هزار و ۶۱۸ پورت بود که هشت هزار و ۴۱۰ پورت افزایش‌یافته است.
وی ادامه داد: طی سال گذشته ۴۳ هزار و ۴۱۰ پورت اینترنت پرسرعت به متقاضیان در این استان واگذارشده که این میزان در مدت مشابه سال ماقبل آن ۳۰ هزار و ۵۲۸ پورت بود که ۱۲ هزار و ۸۸۲ پورت افزایش نشان می‌دهد.
جدیدی افزود: تمامی اقدامات شرکت مخابرات استان زنجان در سال جاری فراهم کردن سرویس‌های قابل‌قبول، مطابق با استانداردها متمرکزشده و برای تحقق این امر نیز از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.
مدیرعامل شرکت مخابرات استان زنجان بابیان اینکه شرکت تلاش دارد سرویس‌های قابل‌قبول و استاندارد را به‌تمامی مشترکان این شرکت فراهم و ارائه کند، گفت: در حال حاضر و بررسی‌های انجام‌گرفته نشان می‌دهد مشترکان این شرکت از سرویس‌های ارائه‌شده رضایت نسبی دارند ولی تا رسیدن به هدف نهایی باید اقدامات بیشتری انجام بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام