یک ماه انتظار تا عرضه نخستین گوشی پازلی موتورولا

یک آگهی تبلیغاتی که امروز توسط موتورولا منتشر شد، ذهن کاربران و کارشناسان را به دوره‌ای برد که گوشی تاشو RAZR V3 توسط این شرکت به تولید می‌رسید.

موبنا، میثم لطفی – در این تصویر ویدیویی نشان داده می‌شود که یک نوجوان دبیرستانی در سال 2005 در حال استفاده از گوشی تاشو مذکور است و پس از آن زمان به سال 2016 برمی‌گردد و گوشی جدید تاشو مورد استفاده قرار می‌گیرد. در آن زمان همه کاربران جهانی به RAZR موتورولا ابزار علاقه کردند و همین مسئله باعث شد برای یک دوره زمانی محدود موتورولا به بزرگترین تولیدکننده تلفن همراه در جهان تبدیل شود.

در این تصویر ویدیویی تاریخ 9 ژوئن 2016 مطرح می‌شود که موتورولا در آن روز قصد دارد از نخستین گوشی هوشمند پازلی خود رونمایی کند. موتورولا با این کار می‌خواهد تفکرات مردم در مورد نحوه استفاده از گوشی‌های هوشمند را به طور کامل تغییر دهد.

Motorola2

گوشی پازلی موتورولا مبتنی بر طرح Project Tango ساخته می‌شود. این گوشی هوشمند مجموعه‌ای از حسگرها و دوربین‌های دیجیتالی است که به تلفن‌های همراه و رایانه‌های لوحی امکان می‌دهد نقشه‌های سه‌بعدی ایجاد کنند. کاربران همچنین می‌توانند به سیستم‌های مسیریاب در فضاهای بسته دسترسی داشته باشند.

قرار است در تاریخ نهم ژوئن از سری جدید گوشی‌های موتورولا با نام Moto Z هم رونمایی شود و در شایعات کنونی گفته می‌شود که این سری از گوشی‌های موتورلا ضخامت 5.2 اینچی دارد. قرار است سری گوشی‌های Moto Z موتورولا جایگزین سری گوشی‌های پیشرفته Moto X شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − پانزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام