به زودی قابیلت تصویربرداری پانوراما به نرم افزار دوربین ویندوز ۱۰ موبایل اضافه خواهد شد

به نظر می رسد قرار است روز به روز به ویژگی های موجود در ویندوز ۱۰ موبایل اضافه شود و مایکروسافت سخت در تلاش است تا در نهایت یک سیستم عامل بدون نقص را به کاربران هدیه دهد، در همین راستا ساعاتی پیش یک وبسایت ایتالیایی با نام windowsblogitalia تصاویری را از نرم افزار اصلی دوربین در ویندوز ۱۰ موبایل فاش کرد که در آن گزینه ای برای قابلیت تصویر برداری پانوراما دیده می شود.

موبنا – در این تصاویر منتشر شده دیده می شود که گزینه عکس برداری پانوراما در کنار گزینه های فیلم برداری و عکس برداری قرار دارد و کاربر می تواند تصاویر پانوراما را با آن ثبت کند، در حال حاضر کاربران تنها می توانند از نرم افزار های جانبی برای تصویر برداری پانوراما استفاده کنند، حال مایکروسافت قصد دارد تمام ویژگی های لازم را در یک نرم افزار جمع کند تا دیگر نیازی به نرم افزار های جانبی نباشد.

Panorama-Lumia-Camera-4

panorama-screenshots

طبق گفته این وبسایت این ویژگی در نسخه ۲۰۱۶.۵۱۵.۱۱.۰ نرم افزار موجود است و تنها در لومیا های ۹۵۰ و ۹۵۰ اکس ال کار می کند، اما متاسفانه در حال حاضر از نرم افزار حذف شده است و به زودی به آن اضافه خواهد شد و همچنین گفته شده است که در آینده برای تمامی لومیا ها نیز عرضه خواهد شد. در ادامه می توانید نمونه ای از تصویر ثبت شده با این ویژگی را مشاهده کنید.

WP_20160519_18_30_48_Panorama-resized

 منبع: وینفون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام