پیش بینی افزایش تقاضا برای خرید هدست بلوتوث در تابستان

مدیرفروش سازمانی شرکت نامداران ارتباطات همراه واردکننده محصولات جبرا از پیش بینی افزایش تقاضای مشتریان انواع هدست بلوتوث در تابستان خبر داد.

موبنا – “محمدرضا منوری” با اشاره به شروع فصل تابستان و ایام سفر و همچنین میزان استقبال خریداران از لوازم جانبی گوشی تلفن همراه گفت: طبق رویه هر سال با تعطیلی مدارس و شروع سفرهای تابستانی پیش بینی می شود میزان تقاضا برای این کالای ارتباطی افزایش یابد چرا که میزان استقاده از انواع هدست بلوتوث و هندزفری در ایام سفر افزایش می یابد.
جبرا2
وی افزود: در حال حاضر نیز تقاضا برای انواع هدست بلوتوث و هندزفری های ارزان قیمت در بازار صورت می گیرد به طوری که نمونه های زیر 150 هزار تومانی در لیست پرفروش های بازار قرار دارند.
مدیرفروش سازمانی شرکت نامداران ارتباطات همراه با اشاره به آشفته ماندن بازار گوشی تلفن همراه و افزایش روز افزون قاچاق این کالای ارتباطی در سطح کشور گفت: متاسفانه نهادی مسوولیت و وظیفه نظارت بر این بازار را به صورت مستقل بر عهده نمی گیرد.
مدیرفروش سازمانی شرکت نامداران ارتباطات همراه افزود: چنانچه از سوی نهادهای دولتی با قاچاق این کالا مبارزه جدی صورت نگیرد، سالانه هزینه هنگفتی به صورت غیرقانونی از کشور خارج می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام