موتو پاریلا کربن؛ خودرو شاسی بلند دنیای دوچرخه‌های الکتریکی

کربن دارای چرخ هایی به واقع بزرگ و فربه هم در جلو و هم در عقب است و بر همین اساس دوچرخه سوار قادر خواهد به راحتی از سخت‌ترین و ناهموارترین مسیرها در شرایطی که به راحتی روی زین دوچرخه قرار دارد، عبور کند.

موبنا، محمد مهدی حیدرپور – شرکت موتو پاریلا محصول جدید خود که یک دوچرخه کوهستان الکتریکی به نام کربن است را معرفی کرده و از آن به نوعی خودرو شاسی بلند دنیای دوچرخه های الکتریکی یاد می کند. در همان نگاه نخست طراحی منحصر به فرد دوچرخه الکتریکی کربن توجه شما را به سوی خود جلب می کند که انسان را به یاد موتورسیکلت های موتوکراس می اندازد و به خوبی این حس را منتقل می کند که سواری لذت بخشی در مسیرهای ناهموار انتظار شما را می کشد.
1

2

3
کربن دارای چرخ هایی به واقع بزرگ و فربه هم در جلو و هم در عقب است و بر همین اساس دوچرخه سوار قادر خواهد به راحتی از سخت‌ترین و ناهموارترین مسیرها در شرایطی که به راحتی روی زین دوچرخه قرار دارد، عبور کند. زین این دوچرخه الکتریکی به بدنه ای ساخته شده از فیبر کربن متصل است و دو شاخ های آن از جنس آلومینیوم هستند.
4

5

6
هنگامی که قصد دارید از سراشیبی تپه بالا بروید می توانید از موتور 250 وات 36 ولت شیمانو استپس کمک بگیرید که امکان دستیابی به بیشینه سرعت 25 کیلومتر در ساعت را فراهم می کند و اگر در پی سرعت بیشتر هستید می توانید نسخه مجهز به موتور 500 وات را انتخاب کنید که دستیابی به بیشینه سرعت 30 کیلومتر در ساعت را ممکن می سازد. کربن به بسته باتری یون لیتیوم 36 ولت 12 آمپرساعت مجهز است که طی 6 تا 8 ساعت شارژ کامل می شود و از میانگین عمر یک هزار چرخه شارژ بهره می برد.
دوچرخه الکتریکی کربن دارای دنده 8 سرعته بوده و وزن آن بدون باتری 28.5 کیلوگرم است. این محصول برچسب قیمت 1,940 دلاری را یدک می کشد.
7

8

9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + شانزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام