معرفی سری جدید ساعت غواصی کاسیو جی-شاک فراگمن

سری جدید جی-شاک فراگمن مجموعه ای از ویژگی ها و قابلیت ها را ارائه می کند که نه تنها کمک حال غواصان است بلکه کاربران دیگر نیز می توانند از آنها بهره ببرند.

موبنا – ساعت های غواصی باید محصولاتی قابل اعتماد باشند. زندگی یک غواص می تواند به عملکرد درست و دقت آنها بستگی داشته باشد و از این رو می توان گفت ساعت های غواصی یکی از قابل احترام‌ترین نمونه ها در دنیای ساعت هستند. کاسیو با درک این مساله در سری جدید جی-شاک فراگمن، جایگاه خود را به عنوان یک مدعی جدی و قابل احترام در تولید ساعت های غواصی همچنان حفظ کرده است.

معرفی سری جدید ساعت غواصی کاسیو جی-شاک فراگمن

سری جدید جی-شاک فراگمن مجموعه ای از ویژگی ها و قابلیت ها را ارائه می کند که نه تنها کمک حال غواصان است بلکه کاربران دیگر نیز می توانند از آنها بهره ببرند. همراه با این ساعت توانایی دسترسی به عمق 200 متری آب را خواهید داشت. یک حسگر فشار فوق دقیق امکان آگاهی از میزان عمق را فراهم می کند. از دیگر ویژگی های فراگمن جدید کاسیو می توان به قاب تمام فلزی با پوشش DLC، فناوری حسگر سه گانه جی-شاک، شیشه ای از جنس یاقوت کبود، نور پس زمینه LED، و فناوری تاف سولار که امکان شارژ باتری با انرژی خورشیدی را فراهم می کند، اشاره کرد.

معرفی سری جدید ساعت غواصی کاسیو جی-شاک فراگمن

کاسیو جی-شاک فراگمن جدید برچسب قیمت 650 دلاری را یدک می کشد.

معرفی سری جدید ساعت غواصی کاسیو جی-شاک فراگمن

 منبع: عصرایران؛ محمد مهدی حیدرپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هفت =

دنبال کنید @ اینستاگرام