تخلف مدیران بیمه مرکزی محرز و آشکار است

رئیس کمیسیون اصل۹۰ مجلس با اشاره به گزارش‌های واصله مبنی بر عودت اضافه‌کاری مدیران متخلف بیمه مرکزی گفت: هنوز رقم اضافه‌کاری که استرداد شده را نمی‌دانیم و منتظر دریافت گزارش آن هستیم.

موبنا – محمدعلی پورمختار با اشاره به جلساتی که اخیرا در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی پیرامون تخلف مدیران بیمه مرکزی برگزار شده است،گفت: تعدادی از نمایندگان دراین خصوص به کمیسیون اصل 90 شکایت کردند که هم اکنون درحال رسیدگی به این مسأله هستیم و جلسات متعددی نیز در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با حضور رئیس دیوان محاسبات کشور و وزیراقتصاد و امور دارایی داشته ایم.

تخلف مدیران بیمه مرکزی در قالب دریافت اضافه کار و پاداش خارج از عرف و قانون

نماینده مردم کبودرآهنگ درمجلس شورای اسلامی برهمین اساس،تصریح کرد:”رئیس دیوان محاسبات” و “وزیراقتصاد و دارایی” گزارش هایی درباره تخلفات مدیران بیمه دادند که در نهایت تخلف این مدیران محرز و آشکار است.

وی افزود:تخلف مدیران بیمه مرکزی در قالب دریافت اضافه کار و پاداش خارج از عرف و قانون بود،همچنین نباید روند اداری پاداش ها به عنوان اضافه کاری و بازنشستگی محاسبه می شد که این مورد نیز غیرقانونی بوده است.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد:در گزارش ها آمده که اضافه کاری که به مدیران متخلف تعلق گرفته شده،عودت داده شد که البته باید گزارش آن را دریافت کنیم تا متوجه میزان آن بشویم.

 منبع: خانه ملت 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام