بارون سیاه پوش!

محصول نهایی این پروژه که به نام «بلک بارون» شناخته می شود بر پایه ب‌ام‌و R100S شکل گرفته و با رنگ سیاه مات باک کربنی خود حسابی جلب توجه می کند. همچنین بخش عقب فریم حذف شده است.

موبنا – مهندسان شرکت رلیک موتورسایکلز تخصص ویژه ای در ارائه موتورسیکلت های سفارشی دارند. موتورسیکلت شخصی جوناس سیبل، یکی از بنیانگذاران این شرکت، نیز به خوبی نمایانگر تلاش و علاقه ای است که در هر یک از پروژه های رلیک صرف می شود. وی تا پیش از این یکی از طرفداران موتورسیکلت های یاماها بود اما برای وسیله نقلیه جدید خود به سراغ یکی از محصولات ب‌ام‌و رفته است.

بارون سیاه پوش!

جوناس سیبل در سال 2015 یک موتورسیلکت ب‌ام‌و پلیس مربوط به سال های دهه 80 را در دانمارک خریداری کرده و تصمیم می گیرد تغییرات اساسی در آن ایجاد کند. محصول نهایی این پروژه که به نام «بلک بارون» شناخته می شود بر پایه ب‌ام‌و R100S شکل گرفته و با رنگ سیاه مات باک کربنی خود حسابی جلب توجه می کند. همچنین بخش عقب فریم حذف شده است.

بارون سیاه پوش!

بخش مرکزی عقب برای قرارگیری زین تک سرنشین مقداری گسترش یافته است. سپس فریم به رنگ سیاه رنگ آمیزی شده تا با فنرهای دوقلو 420 میلیمتری هاگون هماهنگ باشد. پوشش پودری به رینگ ها افزوده شده و تایرهای کانتیننتال TKC 80 Twinduro بکار گرفته شده اند. سامانه اگزوز دوقلو به همراه فرمان خم سفارشی این مجموعه را تکمیل می کنند.

بارون سیاه پوش!

بارون سیاه پوش!

بارون سیاه پوش!

بارون سیاه پوش!

 منبع: عصرایران| نویسنده: محمد مهدی حیدرپور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هفده =

دنبال کنید @ اینستاگرام