عرضه دوربینی که پخش زنده اینترنتی را بدون نیاز به گوشی ممکن می‌کند

شرکت ال جی دوربینی ساخته که با استفاده از خدمات نسل چهارم تلفن همراه قادر به پخش زنده اینترنتی تصاویر گرفته شده بدون نیاز به گوشی های هوشمند است.

موبنا – به گزارش ورج، این دوربین موسوم به LTE Action که شباهت هایی با سری دوربین های GoPro دارد، از نظر سخت افزاری مستقل است و به عنوان مثال می توان آن را بر روی کلاه ایمنی یک موتور سوار نصب کرد تا در حین رقابت وی با دیگر ورزشکاران تصاویر زنده ضبط شده به طور مستقیم بر روی سایتی مانند یوتیوب پخش شود.

دوربین های GoPro فاقد تراشه های LTE هستند و بنابراین قادر به پخش زنده اینترنتی به سبک دوربین های LTE Action نخواهند بود.

یکی دیگر از مزیت های دوربین ال جی ضدآب بودن آن است. به همین منظور یک قاب ضدآب هم همراه با دوربین LTE Action عرضه می شود که پخش زنده رویدادهایی مانند شنا یا شیرجه و … را بر روی یوتیوب ممکن می کند.
lgactioncamlte2.0
این دوربین امکانات سخت افزاری قدرتمندی هم دارد که از جمله آنها می توان به دوربین 12.3 مگاپیکسلی با لنز واید 150 درجه، جی پی اس، شتاب سنج و یک ژیروسکوپ اشاره کرد.

این دوربین را می توان به مدت سی دقیقه در عمق یک متری آب نگهداشت و با نصب قاب ضدآب دوربین یاد شده تا زمان فعال بودن باتری در زیر آب قابل استفاده است.

با نصب یک کارت حافظه میکرواس دی بر روی دوربین یاد شده می توان تصاویر full HD را به مدت چهار ساعت از طریق این دوربین ضبط کرد. این رقم در مورد پخش زنده اینترنتی به حداکثر دو ساعت می رسد. قیمت نهایی این محصول که تا یک ماه دیگر در کره روانه بازار می شود اعلام نشده است.

 منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − هفت =

دنبال کنید @ اینستاگرام