جوان فرانسوی تصویر زنده خودکشی خود را روی شبکه اجتماعی پخش کرد

فناوری‌های موبایلی جدید همه چیز را برای ما آسان کرده است و به واسطه شبکه‌های اجتماعی، هر چه در طول روز برای شما اتفاق می‌افتد را می‌توانید با دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارید.

موبنا، میثم لطفی – با اپلیکیشن‌های اجتماعی از جمله Periscope یک روز از زندگی شما می‌تواند به صورت کامل برای دیگران به نمایش گذاشته شود تا آنها سرگرم شوند. به عنوان مثال «جان لِجِر» مدیرعامل شرکت مخابراتی T-Mobile چندی پیش تصاویر ویدیویی هر آنچه که طی یک روز در خارج از محل کار خود انجام داد را روی این شبکه اجتماعی منتشر کرد.

البته تماشای تمام اتفاقات از یک روز زندگی افراد می‌تواند بخش‌های ناخوشایند هم به همراه داشته باشد. روز گذشته یک دختر 19 ساله فرانسوی ساکن شهر ارپجن به تمام دوستان خود یک پیام متنی فرستاد و به آنها توضیح داد که چه کاری می‌خواهد انجام دهد.

Periscope (2)

او در پیام متنی خود نوشته بود که می‌خواهد مرتکب یک عمل وحشتناک شود. او در تصاویر ویدیویی زنده که روی شبکه اجتماعی مذکور به نمایش گذاشت، روی ریل قطار رفت و خودکشی کرد.

این جوان فرانسوی در پیام متنی خود نوشته بود: «این تصویر ویدیویی که هم‌اکنون می‌خواهم پخش کنم فقط برای تعجب اطرافیان ساخته نشده است و می‌خواهم مردم با این کار عکس‌العمل نشان دهند، ذهن‌های خود را باز کنند و این هدفی است که من دنبال می‌کنم».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 15 =

دنبال کنید @ اینستاگرام