دانلود موسیقی از iTunes اپل برای همیشه تعطیل می‌شود

«تام نیمایر» یکی از سخنگویان شرکت اپل به شایعاتی که این روزها منتشر شده است پایان داد و صراحتا اعلام کرد اپل به این زودی‌ها دانلود موسیقی از سرویس iTunes Music را غیرفعال نمی‌کند.

موبنا، میثم لطفی – پخش موسیقی به صورت آنلاین از اتفاقات جدیدی محسوب می‌شود که جایگزین سرویس بارگذاری موسیقی شده است. اپل با این فرضیه در نظر دارد خدمات بارگذاری موسیقی در سرویس iTunes را غیرفعال کند.

در این زمینه دو سناریو مختلف مطرح شده است. نخست آنکه اپل طی دو سال‌ آینده فروش موسیقی در سرویس iTunes را به طور کامل غیرفعال کند. سناریو دوم این است که شرکت اپل به مدت سه تا چهار سال امکان دانلود موسیقی از iTunes را فراهم آورد؛ زیرا این سرویس محبوب‌ترین مرکز ارایه خدمات موسیقی در جهان بوده است.

iTunes (2)

برخی دیگر از منابع آگاه اعلام کردند خاتمه فعالیت مرکز موسیقی iTunes همچنان در دست بررسی است و مدیران اپل در مورد آن بحث و گفت‌وگو می‌کنند. این منابع آگاه پیش کردند در مرحله نخست دانلود موسیقی از iTunes  برای کشورهای آمریکا و بریتانیا متوقف شود.

منابع آگاهی که به فعالیت‌های داخلی اپل نزدیک هستند اعلام کردند که در هر صورت، اپل تصمیم دارد دانلود موسیقی از iTunes را برای همیشه تعطیل کند.

Tag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام