آذری جهرمی مدیر عامل شرکت زیرساخت شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی محمد جواد آذری جهرمی از اعضای هیات مدیره شرکت زیرساخت را به سمت معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب کرد.

موبنا -در متن حکم محمود واعظی علاوه بر انجام ماموریت‌های مصوب شرکت، تاکیداتی به شرح زیر شده است:
1- بازنگری در طرح‌های جامع توسعه شبکه با رعایت اصول صیانت فرهنگی و اقتصاد مقاومتی و با هدف رفع نیاز بازار با در نظر گرفتن الزامات بالادستی و استفاده از نظرات کارشناسان و مشاوران مجرب داخلی و در صورت نیاز بین‌المللی به منظور استفاده بهینه از سرمایه‌گذاری‌ها و ارایه برنامه زمان‌بندی برای انجام موارد یاد شده
2- اهتمام جدی به ادامه اجرای پروژه‌های زیرساخت برای استفاده در شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک
3- اعمال مشتری مداری و توجه جدی به بهبود مستمر کیفیت در ارایه خدمات در ارایه خدمات با رعایت ضوابط و دستورالعمل‌ها، اعمال قوانین و مقررات، توجه جدی به کاهش هزینه‌ها و کاهش قیمت تمام شده.
4- ارتقاء سطح مهارت، آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی به ویژه جوانان و افزایش نقش آنها در امور مختلف
5- اتمام اتصال 170 شهر کشور وفق مصوبات موجود به شبکه فیبر نوری سراسری تا پایان دولت
6- ارایه خدمات در حوزه فناوری‌های زیرساختی نظیر IMS، IPTV، MSSP و خدمات مراکز داده در بخش ixp بین‌الملل و توسعه آنها متناسب با نیاز بازار
محمد جواد آذری جهرمی فارغ التحصیل رشته مهندسی برق دانشگاه صنعت آب و برق است. وی 6 سال سابقه مدیریت در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با سمت مدیرکل، 2 سال سابقه عضویت در هیات مدیره شرکت رایتل و همچنین بیش از دو سال سابقه عضویت در هیات مدیره شرکت زیرساخت را در کارنامه مدیریتی خود دارد.
وی جوان‌ترین مدیر ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام