معرفی ارزان‌ترین شاسی بلند هوندا +عکس

به غیر از هوندا CR-V و هوندا HR-V، کراس اووری دیگر با نام BR-V هم وجود دارد که به عنوان یک خودروی شاسی بلند ارزان قیمت برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی اندونزی 2015 معرفی شده است.

موبنا – باتوجه به قیمت گذاری هندی‌ها و تبدیل آن به دلار، قیمتی 13 هزار و 135 دلاری بدست می‌آید که باید برای خرید این شاسی بلند صرف کرد که در زیر کاپوت خود به دو پیشرانه جدید مجهز شده و ابعاد آن هم نسبت به نسخه قبلی تغییر و تحولاتی را تجربه کرده است.

در خصوص موتورهای این خودرو می‌توان گفت به طور کلی دو پیشرانه بنزینی و دیزلی مورد استفاده قرار گرفته شده است. اول از همه موتور بنزینی با حجمی 1.5 لیتری در چهار سیلندر ساخته شده که می‌تواند قدرتی 119 اسب بخاری و گشتاوری 145 نیوتن متری تولید کند. این نیرو نیز به واسطه جعبه دنده‌ای 6 سرعته دستی در مدل استاندارد یا به کمک گیربکسی انتقال متداول CVT به عنوان گزینه‌ای قابل سفارش، به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

معرفی ارزان‌ترین شاسی بلند هوندا
پیشرانه دیزلی هم با حجم و تعداد سیلندرهای مشابه با پیشرانه بنزینی، قدرتی 100 اسب بخاری، ولی گشتاوری بالاتر 200 نیوتن متری دارد که نیروی تولیدی این پیشرانه نیز یا با جعبه دنده 6 سرعته دستی یا با جعبه دنده CVT به خروجی ارسال می‌شود.

با وجود این‌ها، شرکت سازنده در مقایسه با نسخه قبلی، ارتفاع خودرو نسبت به زمین را به 210 میلی متر رسانده و همچنین ظرفیت حمل بار خودرو را هم به 223 لیتر در صورت قرارگیری هر 7 صندلی خودرو در موقعیت استاندارد رسانده است، در حالی که با خواباندن صندلی‌های ردیف آخر می‌توان این حجم بار را به 691 لیتر افزایش داد.
معرفی ارزان‌ترین شاسی بلند هوندا3

معرفی ارزان‌ترین شاسی بلند هوندا2

معرفی ارزان‌ترین شاسی بلند هوندا1

معرفی ارزان‌ترین شاسی بلند هوندا4

 منبع:بلاغ  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 14 =

دنبال کنید @ اینستاگرام