وقتی رولزرویس اُوردوز می کند!

اُوردوز نسخه ای تولید محدود است که ظاهر تهاجمی آن با پیشرانه توربو دوقلو 12 سیلندر رولزرویس ریث که پس از بهینه سازی های صورت گرفته توانایی تولید 717 اسب بخار نیرو را دارد، هماهنگ می شود.

موبنا، محمد مهدی حیدرپور-برای برخی نسخه استاندارد رولزرویس به اندازه کافی لوکس و قدرتمند است تا نیازهای آنها را برآورده سازد. با این وجود، همواره افرادی وجود دارند که دوست دارند چیزی فراتر از حد و مرزهای ارائه شده در نسخه استاندارد را دریافت کنند. اسپوفک (SPOFEC) برای افرادی که در پی ظاهری متمایز از رولزویس ریث هستند کیت اُوردوز (Overdose) را ارائه کرده است.
2
اُوردوز نسخه ای تولید محدود است که ظاهر تهاجمی آن با پیشرانه توربو دوقلو 12 سیلندر رولزرویس ریث که پس از بهینه سازی های صورت گرفته توانایی تولید 717 اسب بخار نیرو را دارد، هماهنگ می شود. از دیگر تغییرات ظاهری می توان به رنگ خاص بدنه و رینگ های 22 اینچی آلیاژی که سامانه ترمز عملکرد بالا کربن-سرامیک در پس آنها قرار گرفته اشاره کرد.
3
رولزرویس ریث اُوردوز به یک سامانه اگزوز جدید مجهز شده و توانایی تولید 727 پوندفوت گشتاور را دارد. برای دستیابی به سرعت صد کیلومتر در ساعت از حالت سکون تنها به 4.2 ثانیه زمان نیاز دارید و در نهایت امکان رسیدن به بیشینه سرعت 250 کیلومتر در ساعت وجود دارد.
4
اسپوفک که شاخه تیونینگ خودروهای رولزرویس شرکت نوویتک است تولید تنها هشت دستگاه اُوردوز را برنامه ریزی کرده و جزئیاتی درباره قیمت آن نیز منتشر نکرده است.
6

5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام