بازار داغ گوشی های ارزان قیمت زیر 200 هزار تومانی

در شرایطی که بازار تلفن همراه در رکود به سر می برد برخی از منابع بازاری از رونق بازار گوشی های ارزان قیمت زیر 200هزار تومانی خبر می دهند.

موبنا، لیلا محمدنظامی – کاهش قدرت اقتصادی عموم مردم و همچنین خارج شدن این کالای ارتباطی از سبدخریدخانواده های ایرانی باعث شده تا مشتریان به خرید گوشی های ارزان قیمت روی آورند.
شواهد موجود در بازار تلفن همراه حاکی از آن است که که بیشترین مشتریان گوش های ارزان قیمت آن دسته از متقاضیانی هستند که دارای سیمکارت دوم و صرفا جهت استفاده گوشی در محیط کار هستند
nokia-130-crop
در حال حاضر دو برند سامسونگ و نوکیا دارای بیشترین نمونه گوشی های ارزان قیمت زیر 200 هزار تومانی هستند.
عرضه گوشی های ارزان قیمت توسط دو برند فوق در حالی است که نمونه های گوشی های ارزان قیمت چینی به وفور دربازار یافت می شود اما به دلیل عدم کارایی مناسب مورد خرید مشتریان قرار ندارد.
از جمله گوشی های ارزان قیمت موجود در بازار برند کره ای سامسونگ می توان به مدل های E1272 با قیمت 104 هزار تومان، B350 با قیمت 134 هزار تومان وB110 با قیمت 73 هزار تومان اشاره کرد.
همچنین فروشندگان گوشی های موبایل براین باورند که برند سامسونگ با بیشترین تنوع مدل های ارزان قیمت توانسته سهم قابل توجهی در بازار گوشی های ارزان قیمت داشته باشد.
از ارزان ترین های نوکیا نیز می توان به مدل های 230 Dual SIM ، 222 ، Dual SIM 215 ، 108 Dual SIM و 130 اشاره کرد که با قیمت زیر 200 هزار تومانی در بازار تلفن همراه عرضه می شوند.
بر اساس شواهد موجود در بازار می توان گفت علاوه بر دو برند سامسونگ و نوکیا، آلکاتل و زد تی ای نیز به صورت محدود دارای مدل های ارزان قیمت زیر 100 هزار تومانی هستند.
گفتنی است که گوشی های ارزان قیمت فاقد امکانات ویژه ای هتند و بیشتر جهت مکالمه ساده تلفنی به کار می روند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 20 =

دنبال کنید @ اینستاگرام