Galaxy S7 بخرید؛ تلویزیون و باتری همراه هدیه بگیرید

فروشگاه زنجیره‌ای Costco از جمله مراکزی است که تصمیم گرفته بیشترین رکورد فروش گوشی هوشمند Galaxy S7 سامسونگ را داشته باشد و در این زمینه همه کاربران را تشویق می‌کند از آن خرید کنند.

موبنا، میثم لطفی – بر اساس آخرین گزارش‌های رسمی مربوط به سال 2015 گفته شد Costco دومین فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در سراسر جهان محسوب می‌شود و به همین خاطر طرح‌های تشویقی آن برای خرید گوشی هوشمند Galaxy S7 می‌تواند برای بخش اعظم کاربران جهانی مزایای فراوان به همراه داشته باشد.

شرکت Costco اعلام کرد از تاریخ 27 مه (7 خرداد) هر کاربری که گوشی هوشمند Galaxy S7 را از آنها خریداری کند یک دستگاه تلویزیون 32 اینچی سامسونگ، یک باتری قابل حمل 5200 میلی‌آمپری و یک کارت هدیه 25 دلاری دریافت می‌کند.

galaxy s7 (1)

کاربران برای آنکه بتواند از این مزایا بهره‌مند شوند می‌بایست با یکی از شرکت‌های Verizon، AT&T یا T-Mobile قرارداد مخابراتی امضا کنند. مهم نیست که کاربران قرارداد قبلی خود با این شرکت‌ها را تمدید کنند یا قرارداد مخابراتی جدید ببندند. در هر صورت، با خرید هر دستگاه Galaxy S7 می‌توانند این هدایا را دریافت کنند.

تلویزیون 32 اینچی HD سامسونگ، باتری قابل‌حمل 5200 میلی‌آمپری و کارت هدیه 25 دلاری در مجموع ارزشی بالغ بر 300 دلار دارد. به عبارت دیگر با خرید هر دستگاه گوشی هوشمند Galaxy S7 می‌توانید از تخفیف 300 دلاری بهره‌مند شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 9 =

دنبال کنید @ اینستاگرام