دخترانی که شیفته سلفی‌های این داعشیِ شده‌اند +عکس

صفحه اینستاگرام یک تروریست داعشی اهل لندن، پایتخت انگلیس، طرفداران زیادی در میان دخترانی که سودای «عروس داعشی» شدن را در سر می‌پرورانند، پیدا کرده است. «ابو وقاص ال-آلبانی،» تروریست آلبانی‌الاصل که اکنون در عراق در حال قتل‌عام مردم بی‌دفاع است، چندی پیش، خواستار انجام عملیات تروریستی مشابه حملات خونین «بروکسل،» پایتخت بلژیک شده بود.

موبنا – سلفی‌های یک داعشیِ انگلیسی در اینستاگرام دختران زیادی را که سودای «عروس داعش» شدن دارند، مجذوب کرده است.

به گزارش دیلی میل، صفحه اینستاگرام یک تروریست داعشی اهل لندن، پایتخت انگلیس، طرفداران زیادی در میان دخترانی که سودای «عروس داعشی» شدن را در سر می‌پرورانند، پیدا کرده است. «ابو وقاص ال-آلبانی،» تروریست آلبانی‌الاصل که اکنون در عراق در حال قتل‌عام مردم بی‌دفاع است، چندی پیش، خواستار انجام عملیات تروریستی مشابه حملات خونین «بروکسل،» پایتخت بلژیک شده بود.

این تروریست انگلیسی در فضای مجازی طرفداران زیادی در میان دختران پیدا کرده است؛ دخترانی که در پست‌های خود، به این تروریست درخصوص مدل مو و ریش و ظاهرش مشاوره می‌دهند. ابو وقاص در پست‌های اینستاگرامی خود همواره درباره آنکه چقدر برای «کاستا کافی،» بزرگترین کافی‌شاپ زنجیره‌ای انگلیس، دلش تنگ شده شکایت می‌کند.

ابو وقاص مارس گذشته، پس از آنکه حملات بروکسل را در صفحه اینستاگرامش جشن گرفت و خواستار انجام عملیات تروریستی مشابهی در فرودگاه «گاتویک» انگلیس شد، توجه کاربران اینترنتی را به خود جلب کرد. این عنصر تروریستی در بیشتر عکس‌هایی که در صفحه اینستاگرامش به اشتراک می‌گذارد، همواره موهایی چرب دارد.
image023.png

image016.png

image022.png

image009.png

 منبع:باشگاه خبرنگاران  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام