درمان گزش انواع حشرات با روغن اسطوخودوس

با استفاده از اسطوخودوس می توانید از گزش انواع حشرات مزاحم در امان بمانید این روغن تاثیرات درمانی موثری برای رفع انواع التهابات ناشی از گزش حشرات است!

موبنا – بسیاری افراد از خارش و درد ناشی از گزش حشرات رنج می برند. علاوه بر این، با نزدیک شدن به فصل تابستان، وجود حشراتی مانند پشه و مگس سیاه افزایش می یابد که پیاده روی در محیط های سرباز و طبیعی در این زمان امکان گزش حشرات را دوچندان می کند.
گاهی اوقات گزش این حشرات فرد را دچار مشکلات پوستی و عفونی می کند که استفاده از لوسیون ها و کرم های ضد درد و التهاب دیرتر اثر می گذارد و اثرات جانبی مخصوص به خود را دارد؛ به منظور درمان التهاب، خارش و درد ناشی از گزش حشرات، انتخاب راهی طبیعی و خانگی بهترین گزینه است.
برای این کار به روغن اسطوخودوس نیاز دارید، این روغن در چند دقیقه اثری معجزه آسا در درمان التهاب ناشی از گزش داشته و علاوه بر آن، روند درمان سوختگی، جراحت و ورود سم های غیرکشنده به بدن را تسریع می کند. اسطوخودوس خاصیت ضد التهاب و ضدباکتریایی دارد و بازسازی بافت های بدن را تسریع می کند.
برای این کار کافی است روغن اسطوخودوس را بر روی محل گزش قرار داده و با پارچه ای تمیز آن را ببندید. روزی دو مرتبه این کار را در صبح و شب تکرار کنید تا از اثرهای شفابخش آن بهره مند شوید.

 منبع: سلام دکتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام