MTN پایین‌ترین میزان رضایتمندی از خدمات اینترنتی را دریافت کرد

بر اساس آخرین بررسی‌های انجام شده در حوزه مراکز سرویس دهنده اینترنت بی‌سیم مشخص شد میزان رضایتمندی کاربران از شرکت مخابراتی MTN آفریقای جنوبی بسیار کمتر از رقبا محاسبه شده است.

موبنا، میثم لطفی – این خبر بر اساس شاخص رضایتمندی مشتریان آفریقای جنوبی (SAcsi) منتشر شد و میزان رضایت کارمندان این منطقه از مراکز ارایه دهنده خدمات اینترنت بی‌سیم را مشخص کرد.

مرکز SAcsi که یک سازمان ملی مستقل برای مشخص کردن میزان رضایتمندی خانواده‌های آفریقایی از خدمات الکترونیکی و اینترنتی محسوب می‌شود، در آخرین بررسی خود به میزان کلی رضایتمندی کاربران، توقعات آنها از سرویس‌های دریافتی، تجربیات قبلی و مقایسه سرویس‌های اینترنتی با یکدیگر تاکید شد.

MTN wireless internet

این مطالعه خدمات ارایه شده از سوی شرکت‌های مخابراتی Telkom، Cell C، Vodacom و MTN را مورد بررسی قرار داد و البته طی آن فقط خدمات اینترنت بی‌سیم مورد تحلیل قرار گرفت.

در این بررسی 1400 نفر از مشترکان شرکت‌های مخابراتی Telkom، Cell C، Vodacom و MTN حضور داشتند و داده‌ها بین تاریخ نوامبر 2015 تا ژانویه 2016 جمع‌آوری شد. میانگین امتیازدهی به کیفیت اینترنت بی‌سیم در آفریقای جنوبی از عدد 100 برای مجموع شرکت‌های مذکور 68.2 محاسبه شد.

این بررسی نشان داد در بین شرکت‌های مذکور MTN کمترین میزان رضایتمندی را جلب کرده و امتیاز آن 66.3 بوده است. این مسئله باعث شد شرکت MTN در آفریقای جنوبی پایین‌ترین سطح رضایتمندی برای ارای خدمات اینترنت بی‌سیم را دریافت کند.

Tag

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام