متهم را شناسایی کنید؛

پرستاری که بچه دزد از آب در آمد

پرستار بچه که اقدام به کودک ربایی کرده با وجود بازگرداندن پسر بچه به خانواده اش تحت تعقیب ویژه قرار گرفت.

موبنا – روز 18مردادماه پارسال مردی با مراجعه به کلانتری 145 ونک اعلام کرد که پسر 3 ساله اش به نام ” آریو” توسط زنی 40-35 ساله که به عنوان مربی کودکش استخدام شده، ربوده شده است.
پرستاری که بچه دزد از آب در آمد

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “کودک ربایی” و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت .

پدر “آریو” ( شاکی پرونده ) پس از حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: “در فروردین سال 94 پدر و مادرم در طبقه ششم مجتمع مسکونی خودمان در ملاصدرا به همراه پسرم بودند که با زنی با نام “مرجان لاهیجی” که به گفته خودش متخصص تربیت کودکان خردسال است، آشنا شدند ؛ مقرر شد از 31 فروردین، هر دوشنبه این زن به منزل پدرو و مادرم بیاید و با پسرم در زمینه نقاشی و موسیقی کار کند.

این زن هر دوشنبه می آمد و ظاهرا به فرزندم علاقه مند شده بود و متقابلا پسر من نیز به ایشان علاقه نشان می داد. پس از گذشت مدت کوتاهی ، این زن پیشنهاد داد که فرزندم را برای گردش به بیرون از خانه ببرد. در دفعات اول، این زن به همراه من و همسرم نسبت به بیرون بردن پسرم اقدام می کرد تا اینکه سرانجام و امروز پسرم را به تنهایی از خانه بیرون برد ” .

وی در خصوص نحوه اطلاع از ربایش فرزندش به کارآگاهان گفت: ” ساعت 5/6عصر مرجان لاهیجی پسرم را از خانه بیرون برد ؛ در طی یکی دو ساعت همسرم چندین بار با گوشی تلفن همراه وی تماس می گرفت؛ آخرین بار 2 ساعت بعد همسرم با این زن تماس گرفت و ایشان مدعی شد که در نزدیکی میدان ونک است و به زودی به خانه می رسد اما پس از آن گوشی تلفن همراه ایشان خاموش شد و دیگر جوابگو نبود و پسرم را به خانه بازنگرداند “.

همزمان با انجام اقدامات پلیسی جهت پیدا کردن آریو و دستگیری زن تحت عنوان مربی کودک که خود را با هویت مجعول مرجان لاهیجی معرفی کرده بود روز 29مردادماه کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که راننده یک آژانس اتومبیل کرایه در محوده بهشت زهرا اقدام به بازگرداندن آریو به پدر و مادرش کرده است .

تحقیقات از راننده آژانس در دستور کار قرار گرفت؛ او در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ” حدودا یک ظهر امروز در مقابل در آژانس ایستاده بودم که زنی جوان پسربچه ای را نزد من آورد و با دادن یک آدرس روی یک تکه کاغذ عنوان داشت : “بچه را نزد پدرش در آدرس ملاصدرا برسان و کرایه را نیز از پدرش دریافت کن” ” .

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران با انتشار این خبر اعلام کرد : ” با وجود پیدا شدن کودک ربوده شده و بازگشت سالم وی نزد خانواده اش ، دستگیری زن مرموز همچنان در دستور کار اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار داشته بازپرس پرونده با تقاضای انتشار تصویر وی از همه کسانیکه موفق به شناسایی زن کودک ربا شده و اطلاعاتی در خصوص هویت واقعی ، خانه یا محل های تردد این شخص دارند درخواست کرد تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس 51055511 در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم مبارزه با آدم ربایی پلیس آگاهی تهران قرار دهند.

 منبع:جام نیـوز  

One thought on “پرستاری که بچه دزد از آب در آمد

  1. فرزاد پاسخ

    اخه مدیر محترم سایت کلمه ی پرستار مربوط به یک سری ادمای تحصیلکرده ربط داره و یه مراقب بچه رو لطفا مراقب عنوان کنین نه پرستار ….ممنویم …جمعی از اساتید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 20 =