مقایسه گوشی نشکن موتورولا با Galaxy S7 edge و آیفون 6s

شرکت مخابراتی Verizon اکتبر گذشته گوشی هوشمند Droid Turbo 2 موتورولا را به عنوان یک محصول کاملا متفاوت معرفی کرد که البته روی کار آمدن گوشی‌های هوشمند پیشرفته‌تر در سال جاری این محصول را در حاله‌ای از ابهام برد. با این وجود گوشی موتورولا یک قابلیت متمایز نسبت به همه دستگاه‌های موجود دارد: نمایشگر نشکن.

موبنا، میثم لطفی – موتورولا از فناوری ویژه‌ای با نام ShatterShield استفاده می‌کند که در نمایشگر 5.4 اینچی Quad HD گوشی هوشمند Droid Turbo 2 به کار گرفته می‌شود و با این فناوری گوشی هوشمند به مدت چهار سال گارانتی می‌شود که نمایشگر آن تحت هیچ شرایطی با هیچ مشکلی مواجه نشود.

آزمایش‌های مختلف برای سقوط این گوشی هوشمند در شرایط متفاوت هم تایید کرده است که مشکلی برای آن ایجاد نمی‌شود و بر این اساس نمایشگر گوشی Turbo 2 را می‌توان کاملا نشکن معرفی کرد، حتی اگر از ارتفاع 15 متری سقوط کند.

motorola (2)

شرکت موتورولا امروز دو ویدیو تبلیغاتی منتشر کرد. در نخستین ویدیو گوشی هوشمند Galaxy S7 edge سامسونگ نشان داده است که وقتی سقوط می‌کند، نمایشگر آن به راحتی می‌شکند. در ویدیو دوم هم گوشی هوشمند آیفون 6s نمایش داده شد که آن هم پس از برخورد با زمین شدیدا آسیب دید.

البته موتورولا نام این دستگاه‌ها را به صورت کاملا واضح اعلام نکرد، ولی در تصاویر ویدیویی این دو گوشی هوشمند کاملا واضح و مشخص بودند. هر دو ویدیو به این صورت تمام شد که گوشی Droid Turbo 2 با نمایشگر نشکن خود از همان فاصله سقوط کرد و مشکلی برای آن پیش نیامد.

شرکت مخابراتی Verizon هم‌اکنون گوشی هوشمند Droid Turbo 2 را در یک قرارداد دو ساله با قیمت ماهانه 24 دلار به فروش می‌رساند و البته قیمت این محصول بدون قرارداد مخابراتی 624 دلار است. این گوشی هوشمند در خارج از آمریکا با نام Moto X Force شناخته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام