+Galaxy S6 edge خود به خود آتش گرفت

طی چند سال گذشته شاهد آتش گرفتن انواع مختلف گوشی‌های هوشمند بوده‌ایم. ولی آتش گرفتن یک گوشی پرقدرت که پرچمدار شرکت بزرگی چون سامسونگ باشد جای تعجب دارد.

موبنا، میثم لطفی – این گوشی هوشمند در هنگام شارژ شدن آتش نگرفته و پیش از این اتفاق شارژ شده است. منابع خبری گزارش دادند در این اتفاق یک دستگاه +Galaxy S6 edge سامسونگ در آتش سوخته است.

صاحب این گوشی هوشمند آن را در کنار تخت خواب خود قرار داده بود که ناگهان صدای جرقه‌‌های آتش را شنید و بوی سوختگی احساس کرد.

Galaxy-S6-Edge-Plus (3)

این کاربر اعلام کرد در زمان آتش گرفتن گوشی شارژر به دستگاه متصل نبود و البته در ماه‌های گذشته به کمک شارژر Galaxy S III گوشی خود را شارژ می‌کرد. بررسی‌های بیشتر نشان داد این شارژر مشکل اصلی را ایجاد نکرده است. در عوض اختلال در باتری یا سیستم داخلی گوشی باعث بروز این مشکل شده است.

Galaxy-S6-Edge-Plus (2)

شرکت سامسونگ در مقابل آتش گرفتن یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند خود هیچ عکس‌العملی نشان نداد و در مقابل پیگیری خبرنگاران هم پاسخی را منتشر نکرد.

هنوز به درستی مشخص نیست علت آتش گرفتن این گوشی پرقدرت چه عاملی بوده است. ولی صاحب دستگاه می‌گوید که در اثر این اتفاق آسیب جسمانی ندیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام