اپلیکیشن جدید Trip گوگل مخصوص برنامه‌ریزی سفر

اپلیکیشن جدید Google Trip یک ابزار کاربردی برای مسافرت محسوب می‌شود که مراحل پایانی تکمیل خود را پشت‌سر می‌گذارد و به زودی کاربران می‌توانند آن را از فروشگاه Play Store بارگذاری کنند.

موبنا، میثم لطفی – منابع آگاه اعلام کردند آزمایش‌های لازم روی این ابزار کاربردی به اتمام رسیده است و به همین خاطر مدت زیادی تا زمان عرضه آن باقی نمانده است.

اپلیکیشن جدید گوگل با حساب کاربری شما در سرویس پست الکترونیکی Gmail سازگار می‌شود و به دنبال اطلاعاتی از جمله شماره پرواز، ساعت پرواز، مقصد، زمان رسیدن به مقصد و … می‌گردد. دیگر اطلاعات از جمله هتل محل اقامت، رزرو رستوران مورد علاقه و حتی برنامه‌ریزی‌های مربوط به گشت‌ و گذار از Gmail جمع‌آوری می‌شوند و سپس اپلیکیشن Trip همه آنها را با یکدیگر ادغام می‌کند تا بهترین برنامه را در اختیار شما بگذارد.

Google Trip

این ابزار کاربردی علاوه بر آنکه برنامه‌ریزی شما برای مسافرت را هماهنگ می‌کند، توصیه‌های لازم برای بازدید از امکان مختلف، خوردن غذای محلی یا انتخاب ارزان‌ترین هتل را هم ارایه می‌دهد.

تمامی این اطلاعات از روی نقشه الکترونیکی در اختیار شما گذاشته می‌شوند و مسیرهای دسترسی به امکان توصیه شده نیز در حالت های مختلف اعلام می‌شود. حتی زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید و آفلاین هستید هم می‌توانید از طریق اپلیکیشن Trip به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید.

کاربران در این ابزار کاربردی می‌توانند کامنت‌های خود را بنویسند، عکس‌های مربوط به سفر خود را منتشر کنند و لحظات شاد خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام