شکایت قوچان‌نژاد از شخصی که عکس عروسی‌اش را لو داد+عکس

لژیونر تیم ملی فوتبال کشورمان از عکاس جشن عروسی‌اش شکایت کرده است.

موبنا – رضا قوچان‌نژاد و ازدواجش با خواهرِ بازیگرِ معروف را یادتان هست؟ همان مراسمی که در حرم امام‌رضا(ع) برگزار شد و عکس‌هایش را در تمام سایت‌ها و کانال‌ها دیدیم. حالا خبر رسیده آن عکس‌ها بدون اجازه قوچان‌نژاد و همسرش منتشر شده‌اند و کار دارد به شکایت و شکایت‌کشی می‌رسد.

شکایت قوچان‌نژاد از شخصی که عکس عروسی‌اش را لو داد

رضا قوچان‌نژاد 11فروردین‌ماه امسال در حرم امام‌رضا(ع) مراسم ازدواجش با سروین بیات را برگزار کرد و یک عکس از این مراسم را شخصا به یکی از روزنامه‌ها داد. این عکس روز 14فروردین که روزنامه‌ها برای اولین‌بار در سال جدید منتشر می‌شدند تبدیل به عکس اصلی آن روزنامه شد.

طبیعتا از فردای آن روز تماس‌های زیادی از سوی مجلات و نشریات دیگر با گوچی برقرار شد و از این گلزن ملی‌پوش درخواست کردند عکس‌های دیگری از این مراسم را در اختیار آنها بگذارد. درخواست‌های مکرری که با مخالفت گوچی روبه‌رو شد. شاه‌دامادِ جدید فوتبال ایران به رسانه‌ها گفت همسرش تمایلی به این کار ندارد و از آنها خواست دنبال چاپ تصاویر عروسی‌اش نباشند.

با این وجود روز شنبه مجله‌ای منتشر شد که عکس روی جلد آن تصویر جدیدی از گوچی و همسرش در مراسم عروسی است. تصویری متفاوت از آنچه خود قوچان‌نژاد در اختیار روزنامه‌ها قرار داده بود و طبیعی بود که صاحب تصویر را به این صرافت بیندازد که این عکس از کجا به دست آن نشریه رسیده تا آذین‌بخش جلد مجله باشد.

طبعا مهم‌ترین منبعی که می‌توانست عکس را در اختیار نشریه قرار داده باشد، عکاس عروسی بود که عکس‌های متفاوتی از این مراسم را در اختیار داشت و البته قواعد حرفه‌ای کارش قاعدتا نباید اجازه واگذاری عکس را به او می‌دادند. عکاسِ مراسم ازدواج گوچی که بدون اجازه او عکس خصوصی‌اش را در اختیار رسانه‌ها قرار داده حالا با شکایت صاحب عکس به دردسر افتاده است.

رضا قوچان‌نژاد و همسرش با گرفتن وکیل، هم از آن مجله و هم از عکاس عروسی خود شکایت کرده‌اند. از عکاس به‌ دلیل واگذارکردن عکس‌های خصوصی‌شان بدون مجوز و از مجله مذکور به‌ دلیل انتشار عکسی که صاحبش به انتشار آن رضایت نداشته است. یک عکس غصبی.

 منبع:جام نیـوز  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + پانزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام