در تفاهم‌نامه رایتل و پست صورت گرفت؛

ارائه‌ی خدمات رایتل در باجه‌های پستی سراسر کشور

تفاهم‌نامه‌ای میان شرکت‌های رایتل و پست به امضاء رسید تا بر اساس ان دو شرکت همکاری‌های مشترک خود را توسعه دهند.

موبنا، لیلا محمدنظامی – “سید مجید صدری” مدیر عامل رایتل، در مراسم تفاهم‌نامه‌ای میان شرکت‌های رایتل و پست، از به‌روزرسانی اطلاعات نشانی مشترکان رایتل با استفاده از بانک اطلاعاتی کدپستی شرکت پست خبر داد و گفت: ارائه‌ی خدمات رایتل در باجه‌های پستی از جمله خدماتی است که از این پس شرکت پست در اختیار رایتل قرار می دهد.
وی گفت: در حوزه اقتصاد مقاومتی لازم است با توجه به پتانسیل‌های موجود در کشور خدمات بهتری به مردم ارائه دهیم که در این میان یکی از راه‌ها بهره‌گیری از خدمات شرکت پست است، چرا که این شرکت در سطح تمام کشور به ارائه‌ی خدمات می‌پردازد و می‌توان از این ظرفیت برای گسترش همکاری‌های متقابل بهره برد.
مدیر عامل رایتل در خصوص زیرساخت‌های مناسب مخابراتی و IT به منظور تسهیل ارائه‌ی خدمات پستی را از جمله اهداف مورد نظر در تفاهم‌نامه مذکور دانست و گفت: لازم است در حوزه پست با بهره‌گیری از دنیای IT سرویس‌هایی در فضای مجازی ارائه شود که در این زمینه از شرکت پست خواسته‌ایم که به زیرساخت‌های اپراتور سوم اعتماد کرده و از این فضا برای انجام امور خود بهره بگیرد.
صدری در پایان مخاطبان اصلی این تفاهم‌نامه را مردم، شرکت پست و بخش‌های ارتباطی کشور از جمله شرکت رایتل برشمرد.
همچنین در این مراسم “حسین مهری”، مدیر عامل شرکت پست نیز در سخنان خود با اشاره به نام‌گذاری سال جدید و همکاری‌های قدیم پست با رایتل از تلاش برای توسعه این همکاری‌ها خبر داد و گفت: شرکت رایتل نیز طی سال‌های گذشته از لحاظ زیرساخت و تعداد مشترکان شرایط بهتری ایجاد کرده و برهمین اساس برنامه‌هایی جهت توسعه همکاری مشترک را در دستور کار قرار داده‌ایم.
وی یادآور شد که در تفاهم‌نامه‌ای که امروز به امضاء رسید برای توسعه فعالیت‌ها چهار محور اصلی در نظر گرفته شده که از میان آنها سه محور مرتبط با فعالیت‌ها و خدماتی است که شرکت رایتل می‌تواند به شرکت پست ارائه کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام