ارتباط نامشروع زن متاهل با مرد غریبه

در خانه تنها بودم تا اینکه به صورت اتفاقی به یک فایل صوتی که حاوی صدای همسرم در حال قرار گذاشتن با مردی که صدایش برایم آشنا بود را شنیدم.

موبنا – حدود ساعت 11 امروز خبر قتل مرد میانسالی که پس از جراحت در درگیری منطقه خزانه به یکی از بیمارستان‌های محدوده کلانتری 160 خزانه منتقل شده بود، از سوی مأموران کلانتری خزانه به بازپرس کشیک قتل اعلام شد و با توجه به اینکه متهم این پرونده خودش را به پلیس معرفی کرده بود، ظهر امروز برای ارائه توضیحات به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

اشکان متهم 26 ساله این پرونده در اظهاراتش به محسن مدیر روستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت گفت: خیاط هستم و دختر 6 ساله‌ای دارم؛ چند ماه پیش سکته کردم و از 4 ماه قبل خانه‌نشین و چندی پیش به همسرم مشکوک شدم و گمان کردم وی با یکی از اهالی ساختمان ارتباط داشته باشد؛

همسر و دخترم از سه هفته پیش به شهرستان رفتند و من در خانه تنها بودم تا اینکه دیروز حافظه(فلش مموری) یک گوشی که در خانه نگه‌داری می‌کردم را روی گوشی انداختم و به صورت اتفاقی به یک فایل صوتی که حاوی صدای همسرم در حال قرار گذاشتن برای خرید لباس با مردی که صدایش برایم آشنا بود را شنیدم؛

ظاهرا مرد میانسال با همسرم رفت و آمد داشته و با او به خرید می‌رفته است پس از اینکه حدسم به یقین تبدیل شد، تصمیم گرفتم مرد 53 ساله‌ای که بعد متوجه شدم از اهالی ساختمان محل سکونتم است و با همسرم ارتباط داشته است را بکشم.

محمود در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: بعد از این قضیه با همسرم تماس گرفتم و او به من گفت که توسط این مرد میانسال اغفال شده است؛ حدود ساعت 21 دیروز مقابل درب ساختمان منتظر مرد میانسال نشسته بودم تا اینکه او سر رسید و من از وی خواستم برای پرداخت اجاره همراه من نزد صاحبخانه برویم اما او از این کار خودداری کرد و قصد نداشت با من همراه شود.

دستش را گرفتم و به او گفتم بحث اجاره دروغ است و از ارتباطش با همسرم آگاه شده‌ام، وی که ترسیده بود به خیابان دوید و داد و فریاد کرد، من نیز که خون جلوی چشمانم را گرفته بود، دنبالش دویدم و با میله آهنی چند ضربه به سرش زدم که مرد میانسال نقش بر زمین شد.

محمود افزود: بعد از این ماجرا، مردم آنجا جمع شدند و خودم با 110 تماس گرفتم اما شماره 110 مشغول بود،‌ آنجا ایستاده بودم که دو جوان نزد من آمدند و ماجرا را برایشان تعریف کردم و به آنها گفتم به خاطر ناموس مرتکب این قتل شدم، آنها من را سوار بر خودرویشان کردند و از آنجا رفتیم، حوالی افسریه و در یک پارک توقف کردیم.

دو پسر جوان من را دلداری دادند و پس از مدتی رفتند، من نیز تصمیم گرفتم که خود را به پلیس تحویل دهم و به کلانتری مشیریه رفتم و قتل را گردن گرفتم؛ اکنون نیز از قتلی که مرتکب شدم، ناراحت نیستم چون به خاطر ناموس آدم باید رگش برود.

با اعتراف محمود به قتل مرد میانسال، وی به دستور محسن مدیر روستا؛ بازپرس امور جنایی تهران دستگیر شد و برای ادامه تحقیقات در اختیار اداره پلیس آگاهی قرار گرفت.

 منبع:تسنیم  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام